Питанка за хора имащи свободно време :) - застраховки

beautyFear

Well-Known Member
Здравейте колеги,

Занимавам се със застраховки и правя проучване. Много ще се радвам да ми съдейсвите в един малък сървей :). В момента правя собствено проучване, основано на няколко въпроса?
- Използвате ли услуги на застрахователен брокер?
- Склонни ли сте да сключите определена застраховка: КАСКО, Помощ при пътуване, Имущество и т.н.
- Предпочитана застрахователна компания от вас.

Както вече споменах проучването е с цел лично ориентиране. Който има желание и време може да ми помогне. В края на проучването (към края на месеца) ще уведомя какви са резултатите :)

Благодаря предварително!
 
От: Питанка за хора имащи свободно време :)

sdi - има отстъпка
само каско и ГО
армеец - не се пипат колите и цената е най-ниска
 
От: Питанка за хора имащи свободно време :)

sdi - има отстъпка
само каско и ГО
армеец - не се пипат колите и цената е най-ниска

Благодаря за отговора. А как стоят нещата, със съдействието при ПТП, при щета и т.н.? Имат ли ликвидационен отдел СДИ?
 
От: Питанка за хора имащи свободно време :)

Благодаря за отговора. А как стоят нещата, със съдействието при ПТП, при щета и т.н.? Имат ли ликвидационен отдел СДИ?

не, направо застрахователя, в моя случай армеец.
 
От: Питанка за хора имащи свободно време :)

Справяш ли се? Ако имаш нужда от помощ, може да се свържеш с мен за съдействие (безвъзмездно)
 
От: Питанка за хора имащи свободно време :)

не
не
не


нямам и намерение, с измамници не се занимавам
 
От: Питанка за хора имащи свободно време :)

Наричаш ги измамници, защото се е случило нещо или?
 
От: Питанка за хора имащи свободно време :)

не ми харесват, всеки знае,че при проблем гледат как да ти и*ат майката още повече и само се хващат за глупости, а инак обещания много като трябва да и даваш пари, а после като трябва да взимаш... гледай сеир
 
От: Питанка за хора имащи свободно време :)

1. Да, най-близкия който ми попадне.
2. Гражданска, защото е задължителна и КАСКО, защото съм наивен. Други застраховки не правя - пари на вятъра са само ако стане нещо пак е за моя сметка.
3. Най-евтиния. Всички са мошеници както каза ReminD и няма смисъл да им се пълнят гушите излишно.
 
От: Питанка за хора имащи свободно време :)

Прав си ReminD има доста такива ситуации. Всичко се свежда до общи условия доста хора не са запознати с тях и си казват истината. А не винаги истината е най-важна. Благодаря ти за мнението, разширявам своята анкета, благодарение на него.
 
От: От: Питанка за хора имащи свободно време :)

Gangster, тъй като си явно с активни полици и помагаш за развитието на моята анкета ти предлагам съдействие недай си боже нещо ако стане, било то завеждане на щета, било то получаване на обезщетение :) .

1. Да, най-близкия който ми попадне.
2. Гражданска, защото е задължителна и КАСКО, защото съм наивен. Други застраховки не правя - пари на вятъра са само ако стане нещо пак е за моя сметка.
3. Най-евтиния. Всички са мошеници както каза ReminD и няма смисъл да им се пълнят гушите излишно.
 
От: От: Питанка за хора имащи свободно време :)

Gangster, тъй като си явно с активни полици и помагаш за развитието на моята анкета ти предлагам съдействие недай си боже нещо ако стане, било то завеждане на щета, било то получаване на обезщетение :) .

Мерси, колега ако някога се стигне до там ще се възползвам от някой друг съвет. Иначе да, активни са днес даже ходих да подновя гражданската в Левинс - читави ли са не ги знам, от най-евтините бяха за това. Пак в някакъв малък брокер на близо. Имаше доста народ в офиса явно върви бизнеса. :)
 
От: Питанка за хора имащи свободно време :)

1. Да, калеко.
2. Пускам само каквото е задължително.
3. тази с най-ниска цена.
 
От: От: От: Питанка за хора имащи свободно време :)

Мерси, колега ако някога се стигне до там ще се възползвам от някой друг съвет. Иначе да, активни са днес даже ходих да подновя гражданската в Левинс - читави ли са не ги знам, от най-евтините бяха за това. Пак в някакъв малък брокер на близо. Имаше доста народ в офиса явно върви бизнеса. :)

То повечето офиси бръмчат на разсрочени Граждански. Няма значение къде ти е Гражданската защото на всякъде покритията при ПТП са едни и същи... Цените на гражданските са определени от компаниите в зависимост от типа на автомобила, годините на водача и т.н. Някой компании предлагат най-евтина ГО за МПС над 10г. , други предлагат най-скъпи. Всяка компания си преценява таргета, какви ГО иска да сключва и ги предлага с най-ниска цена :)-. Питай ме преди да ти изтичат, поне ГАРАНТИРАНО мога да дам ниска и адекватна цена :), да не лъжат баламурниците това е най-евтино, а да не е хихи :)
 
От: Питанка за хора имащи свободно време :)

Благодаря ти за мнението, Maverik.

1. Да, калеко.
2. Пускам само каквото е задължително.
3. тази с най-ниска цена.
 
От: Питанка за хора имащи свободно време :)

Колеги помагайте, остава половин месец... а ми трябват още мнения :)
 
От: Питанка за хора имащи свободно време :)

Не остана :))) Помощ. Имам 182 акнетирани ... Заложил съм за над 200 :)))

Колеги помагайте, остава половин месец... а ми трябват още мнения :)
 

Горе