Пичове не мога да се държа и ще попитам

sapa84

Active Member
Днес направих адската простотия да заложа доста голяма сума пари на мач( 1 мач) . Мача е ЦСКА - БОТЕВ и е днес от 18.45 часа. Моля дайте и вашите мнения че така сажелявам и даже съм изпаднал в паника. Мисля че ако има разбирачи ще се успокоя ако мненията ни съвпадат. Моля админа да изтрие темата ако не е подходяща и пак да я изтрие след мача 20.30. Просто се паникосах и реших да попитам играл съм го 1 ца
 
От: Пичове не мога да се държа и ще попитам

Еми то ЦСКА може и да бие, освен ако не падне, разбира се, при положение, че не завърши наравно с Ботев /Пд/. :)
 
От: От: Пичове не мога да се държа и ще попитам

Еми то ЦСКА може и да бие, освен ако не падне, разбира се, при положение, че не завърши наравно с Ботев /Пд/. :)

ще питам, защото е прекалено сложно и може да не съм те разбрал

значи, казваш: ЦСКА ще бие, ще загуби или ще завърши наравно
така ли? :shock:
 
От: Пичове не мога да се държа и ще попитам

Днес направих адската простотия да заложа доста голяма сума пари на мач( 1 мач) . Мача е ЦСКА - БОТЕВ и е днес от 18.45 часа. Моля дайте и вашите мнения че така сажелявам и даже съм изпаднал в паника. Мисля че ако има разбирачи ще се успокоя ако мненията ни съвпадат. Моля админа да изтрие темата ако не е подходяща и пак да я изтрие след мача 20.30. Просто се паникосах и реших да попитам играл съм го 1 ца

няма кво да го мислиш вече, заложил си и няма връщане назад остава само да познаеш и да спечелиш ;) , за ква сума става на въпрос ако не е тайна
 
За ЦСКА ли заложи? Няма страшно, ако паднат, Берое ще ги измести, което не е опция, а и все пак ЦСКА са домакини. ;) Не знам за кой си заложил, но ЦСКА няма да се дадат лесно, нищо, че последно време Берое показва много добра игра. ;)
 
От: Пичове не мога да се държа и ще попитам

Ще бият, спокойно -ддишай.
 
От: Пичове не мога да се държа и ще попитам

сега е на полувреме ... много лоша игра ...Полудях направо.Не само че няма да бият ами и са толкова зле че и google да им е спонсор няма да помогне. Много пара заложих и не мога да мисля...Ужас ужас - даже не мога да пиша. След този мач няма никога повече
 
Надявам се не си фен на ЦСКА?

Аз не залагам но от тези който залагат знам едно простичко правило

НИКОГА НЕ ЗАЛАГАЙ НА ЛЮБИМ ОТБОР

1. че е на карък за отбората ти
2. пристрастен си като са ти любимци
 
От: Пичове не мога да се държа и ще попитам

Тоя мач е троен както и да го гледаш. До последно нищо не се знае.
Ама и ти точно на тоя мач ли реши да се изхвърлиш?
По добре да ги беше сложил на Берое, че тия калитковци от Локо Сф са мега зле.
 
От: Пичове не мога да се държа и ще попитам

И ко сега? Къде е купона? :beer:
 
От: Re: Пичове не мога да се държа и ще попитам

Честито и друг път не си докарвай толкова нерви.
Имах период в който се бях зарибил да залагам, по 4-5 пъти на ден. А в дни като нямаше мачове бях направо болен.
Не си заслужава нервите.
 
От: Пичове не мога да се държа и ще попитам

До тук е играта...Всичко ми падна от сърцето . Важното е че излезе и както казах ще почерпя .

Така:

Решил съм да почерпя всеки който е писал по горе (това важи за всеки коментар ) БЛАГОДАРЯ ВИ ПИЧОВЕ

От Пловдив съм и всеки който е наблизо да пише лично и ще се съберем някъде ( аз плащам )

За другите, които не са наблизо - имам 10 тина сайта и ще дам линкове и банери за 1 годинка.........................Всеки писал над този пост може да се възползва .
 
Последно редактирано:

Горе