Пиша, пренаписвам и извършвам спинване на статии на BG / събмит в BG социални мрежи

DANGERZONE

Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
1. При написването на публикацията се включва следното :

- работа по зададена или произволна тема - правя проучване и създаването на текст с уникален контент
- търсене на подходящи изображения и релативно видео по темата ако е необходимо
- ключови думи, тагове и вграждане до 5 линка на статия

2. [FONT=&amp]Когато извършвам пренаписване на статия променям нейната същност и проверявам за граматични, правописни и пунктуационни грешки [/FONT]

[FONT=&amp]Цена: по договаряне в зависимост от броя думи на текста
[/FONT]
3. Събмита е в 40 BG социални мрежи

Цена: по споразумение
 
От: Пиша, пренаписвам и извършвам спинване на статии на BG / събмит в BG социални мре

Да изкажа препоръка. Ползвах услугите по пренаписване на текстове веднъж, доста добро впечатление остави у мен. Грамотни текстове, дошли навреме. Препоръчвам.
 
От: Пиша, пренаписвам и извършвам спинване на статии на BG / събмит в BG социални мре

Благодаря много за препоръката, надявам се да работим пак заедно.
 
От: Пиша, пренаписвам и извършвам спинване на статии на BG / събмит в BG социални мре

Аз работя от доста време с Дейнджързоун и определено съм много доволен.Пише доста бързо и хубаво, чак не може да и смогне човек :)
 
От: Пиша, пренаписвам и извършвам спинване на статии на BG / събмит в BG социални мре

Благодаря много и на BurnX за препоръката, аз също съм доволна от него и Akademika като клиенти. Старая се да извършвам поръчките експедитивно, в срок и коректно.
 

Горе