Пиша статии на български език

lastsentinel

Active Member
Рейтинг - 78.6%
10   3   1
Пиша статии на български език на почти всички теми:

Цена: 1 лв./100 думи; При поръчване на по-голям обем статии правя отстъпки.
Заплащане: Paypal или Epay

Също превеждам статии/текстове от английски език на български 100 % уникалност като материала може да е ваш или аз да си го намеря:

Цена: 1 лв./100 думи; При поръчване на по-голям обем статии правя отстъпки.
Заплащане: Paypal или Epay

За контакт: Лично съобщение в форума или на скайп: lastsentinel7
 
Последно редактирано:
От: Пиша статии на български език

Изпратете ми ЛС с подробности, за да мога да кажа дали ще мога да съм Ви полезен.
 
От: Пиша статии на български език

Не мога да пращам ЛС, понеже съм нов потребител. Ако искате, пишете ми на polya.barzashka_at_gmail.com
 
От: Пиша статии на български език

Пиша статии на български език на почти всички теми.

Цена: 1 лв./100 думи; При поръчване на по-голям обем статии правя отстъпки.
Заплащане: Paypal или Epay
За контакт: Лично съобщение в форума или на скайп: lastsentinel7

сложи линк към нещо писано от теб, ако можеш на няколко различни теми, така и потребителите ще добият представа освен от цената и от начина ти на писане
 
От: Пиша статии на български език

Не съм се занимавал отдавна с такова нещо и погледнах, но не пазя. При поръчка при повече от 1 статия Ви пиша статия и ако Ви хареса пиша и другите и след това ми заплащате. При поръчка на само 1 статия мога да я напиша и ако не Ви хареса не я заплащате.
 
От: Пиша статии на български език

Взех си една статия от колегата,ето и линк към поста цък, лично на мен ми хареса как е написана и ще си поръчам и още
 
От: Пиша статии на български език

Здравейте,

отново съм свободен за поръчки. Работих вече с няколко колеги като досега всички останаха доволни (или поне не си признават за друго:)) При интерес мога да покажа няколко откъса от различни статии на ЛС, защото не знам дали са публикувани материалите и няма да са добре индексирани.

П.П. Благодаря uphero. Линка обаче нещо не работи
 
От: Пиша статии на български език

Да, верно, сайта е оправен вече може да видите статията
Здравейте,

отново съм свободен за поръчки. Работих вече с няколко колеги като досега всички останаха доволни (или поне не си признават за друго:)) При интерес мога да покажа няколко откъса от различни статии на ЛС, защото не знам дали са публикувани материалите и няма да са добре индексирани.

П.П. Благодаря uphero. Линка обаче нещо не работи
 

Горе