Пиша статии

dimsmim

Member
Рейтинг - 100%
19   0   0
Пиша уникални статии на български и преразказвам на всякакви теми, цената зависи от броя думи, ако имате предложения пишете ЛС, там ще отговоря за срокове и цени.
 
От: Пиша статии

Пусни нещо насочващо, примерно 5 статии по 500 думи колко ще струват?
Цената е ниска, поради липсата на край на изреченията, което от своя страна гарантира тяхната уникалност. :)
 
От: Пиша статии

Да, изречението стана дълго. Искам да добавя, че правя пробна статия от 250-300 думи безплатно.
 
От: Пиша статии

Да, изречението стана дълго. Искам да добавя, че правя пробна статия от 250-300 думи безплатно.

[email protected]

пиши ми на този мейл
 
От: Пиша статии

Редовно писане на минимум 3 до 5 теми дневно всеки ден. Интересува ли те?
 
От: Пиша статии

Редовно писане на минимум 3 до 5 теми дневно всеки ден. Интересува ли те?
Да, пишете ми лично съобщение.
Между другото подарявам статия свързана с козметика. Ако някой се интересува да пише ЛС.
 
От: Пиша статии

Приемам още предложения за писане на статии.
Пускам и примерни цени за написване на статия:
200-300 думи- 2 лв.
400- 500 думи- 3 лв.
Правя пробна статия, както вече споменах.
 
От: Пиша статии

Искам да похваля @dimsmim за пробната статия, която ми написа на туристическа тематика - момичето има увлекателен и издържан стил на писане, който освен че прави статиите много интересни за четене, предоставя и много допълнителна информация. Вече й възложих поръчка :) Успех!
 
От: Пиша статии

Поръчах 10 статии, статиите са написани граномотно, доволен съм от статиите и от цената.
 
От: Пиша статии

Благодаря за хубавите коментари на всички.
Приемам още поръчки, но да не са много спешни. :)
 
От: Пиша статии

Аз също съм доволен от @dimsmim..Пише много увлекателно и ерудирано,подходи много сериозно към възложената работа и комуникацията в процеса на изпълнение беше постоянна.Мога само да ви я препоръчам!
 
От: Пиша статии

току-що писах 3 въпроса на джиджи: за вас същите: отстъпка за количество; публикуване насам-натам където може; пейпал ОК ли е за плащане?

Благодаря.
 
От: Пиша статии

току-що писах 3 въпроса на джиджи: за вас същите: отстъпка за количество; публикуване насам-натам където може; пейпал ОК ли е за плащане?

Благодаря.

Имате лично съобщение
 

Горе