Пиша статии.

Whattsup

New Member
Рейтинг - 83.3%
5   1   0
Здравейте! Нов съм в форума и съм щастлив, че открих това прекрасно място.
От 4-5 месеца се занимавам с писане на статии (като хоби), но едва наскоро намерих начин да изкарвам пари от това, което правя.

Готов съм да напиша 5 статии на седмица, от 300 до 500 думи. Тематиката на статията е незначима за мен. Предлагам добро качество и ниски цени! Цената на една статия е 2 лв.


Който е заинтересован да пише на: whattssuup[a]gmail.com , ако може и на ЛС, но не знам дали може, защото съм нов в форума.
 
От: Пиша статии.

За да имаш повече поръчки(които ти пожелава) напиши само пишеш ли статии или и пренаписваш,също на какъв език.По ниски цени предлагаш ли ако се наемеш примерно за по голямо количество статии.Лично на мен в момента не ми трябва човек просто ти давам насоки за по добре информираща оферта.
Успех!
 
От: Пиша статии.

Пиша статии, но ако има желаещи може и да пренаписвам. Статиите са на български език, ако се наема за по-голямо количество статии, може да се договорим с наемателя.
 
От: Пиша статии.

Не исках да съм критичен, ама стига се подбивали така цените...то не бяха статии за 0,60 лв, сега за 2 лв...
 
От: Пиша статии.

mhx и аз бих желал цените да се реални, но нали трябва да бъдем конкурентноспособни. Много станаха тези, които пишат статии и всеки почна да предлага по-ниски цени.
 
От: Пиша статии.

Ценете си труда! Стига с тези евтини оферти, не разбирате ли, че цените говорят за качеството ви???
Сложи си нормални цени и ти ще си доволен, и тези за които пишеш! Стига глупости 2 лв, 50 ст., 5 ст., чети малко форума, разгледай нормалните хората за какви пари работят и си коригирай цените. Ако си добър, винаги ще имаш работа и то за добри пари! А по повод конкурентноспособността... повярвай ми, не е в цените, а в качеството на работата! Защото тук се търси качество. :)
 
От: Пиша статии.

Добре! Нов съм и ще те послушам, защото вярвам, че си по-опитен.
Цени:
от 250 до 500 думи: 5 лв.
от 500 до 750 думи: 7 лв.
от 750 до 900 думи: 9 лв.
над 900 думи: по договаряне.
Статиите ми са авторски и уникални, на всякакви теми и мога да пиша само на български език!
Контакти:
e-mail: whattssuup[at]gmail.com
skype: bigbo0m
Начин на плащане: PayPal!
 
Последно редактирано:
От: Пиша статии.

Търся човек за редовно писане като минимум 3 до 5 статий дневно/ всеки ден. Имаш ли интерес?
 
От: Пиша статии.

Трудно ще те намеря по скай и имейл при условие, че не ги виждам въедени в акаунта ти.
Скайпа ми е antonmalchov можеш да пишеш там.
 

Горе