Предлагам: Платени публикации (SEO) във всички по-големи медии

TaloV

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
23   0   0
Здравейте!
Предлагам публикации в повечето по-големи медии на прилични цени. Статия между 300-500 думи, 1 снимка и 1 линк. Всеки, който проявява интерес, нека се свърже с мен.
Някои от медиите са.. 24chasa, trud, offnews, blitz
 
Последно редактирано:
А защо не сложиш малко подробности тук и да спестим дъжда от коментари "интересувам се прати ми", искам и аз ЛС"?!
Просто кажи пакет ли е, не е ли? Ако е, в колко? За какви пари говорим?
Предлагаш услуга, а не апокрифна дейност, нали така?
 
Така. Никъде не съм упоменал, че е пакет, а единствено, че се пускат статии в медиите. Относно парите, варират от 100 лв. до 1000 лв.
 
Къде са 100 и къде 1000?!?!
Интересувам се, но искам повече детайли! Линк получавам ли? Аако да, какъв.. дуфалоу или не?!?! Ако е нофолоу и струва 1000лв.. тц, мерси!
 
TaloV Свързах се със теб относно гореспоменатата услуга заради мой клиент.
Крайно съм разочарован, така не е хубаво , да не говорим за някакъв вид професионализъм....
 
TaloV, като предлагаш услуги поне бъди сигурен, че можеш да ги изпълниш, няма как да очакваш да изкарваш пари, след като си толкова несериозен. Препоръчвам на всеки да НЕ използва твое съдействие.
 
TaloV уж искаше линкове в мои блогове - пратих му линкове, ни вест, ни кост. Ми кажи, че не ти харесват блоговете ми за линк, не е трудно, нито се сърдя.
 
Предлагам рекламно площ в сайт тип иформационен портал за 3 банера и неограничен брой линкове.
Сайта е на 1 година, но се развива добре.
DA21 / PA31 за момента!
Над 30000 уникални посещения на месец!
Напишете в гуглата (адвокатски услуги в пловдив , правни услуги в пловдив , юридически услуги в пловдив , адвокати с български език в германия , адвокат в мюнхен . адвокат в щутутгарт . посреднически услуги в германия и много други)
Сайта има тенденция да развива и останалите държави от ЕУ.
Към сайта има Фейсбук страница с над 3100 харесвания и Фейсбук група с над 14600 членове!
Всяка страниза е отделен сайт!
www.bgimigrant.com
Моля за оферти на лични!
Благодаря за вниманието
 

Горе