Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

DonMakaveli

Well-Known Member
ТАЗИ ТЕМА НЕ Е АКТУАЛНА.

Вижте темата за 5bet.eu

Здравейте,

Правя тази тема, тъй като има доста във форума, залагащи на мачове. Та, идеята ми е да споделя някои мачове, които купувам от мои хора.

ВАЖНО :
На никой не гарантирам печалба, ако играе 2-3 пъти и се откаже.
Правя тази тема за да се следи хронологията на мачовете, които ми се дават, а аз ги споделям с вас.
За момента аз си ги плащам, а нас вас всичко е безплатно.
Никого не задължавам да залага на тези мачове.


Имам взаимоотношения с няколко човека, които с царе на прогнозите. Тези хора не купуват мачове, а цялостната им прогноза е базирана само и единствено на многото информация с която разполагат за мача.

С времето съм научил, че в интернет е пълно с хора, продаващи уж уговорени мачове. Такива мачове има в световен мащаб, но те се продават за много пари, в определени малки първенства. Както аз, навярно и мнозина от вас са купували подобен тип ''уговорени'' мачове и винаги сме удряли на дърво, освен ако по късмет не излезе.

За сега строго индивидуално съм се спрял на един хърватин с който ''работя'' от миналия сезон. Та той в продължение на година винаги докарва месечната печалба с от 70 Profits, та достига лесно до над 100, та и до 180.... От началото на месеца е на 100 + Profits.

Имам също така бразилец, но в момента временно не дава мачове, но много скоро ще почне и той.

На всички тези хора плащам месечен абонамент, само тогава когато се предполага, че ще има мачове в първенствата в които са силни и компетентни.

-----------------------------------------------

На база каква информация се получава прогноза?

- Моментно състояние на отборите
- Кой за какво се бори, в зависимост от приятелски взаимоотношения между отборите
- Ценна информация, изтичаща в пресата им
- Друга ценна информация, която не е достъпна до нас.
- Информация изтичаща от клубовете.

------------------------------------------------

Как се залага?
За да е гарантирана месечна печалба ( Profits) трябва да се следват някои основни правила. А те са :
1. Определя се банка, която няма да те гътне дори и при 4-5 последователни загуби (повярвай ми има и такива случаи, но в последствие пак си отгоре).
На мен Unit-а ми е 10 лв. Т.е. ако мача се даде Strikes 5/10, аз слагам 50 лв., Ако мача се даде 10/10 - слагам 100 лв.

2. Стриктно спазване на Strike. т.е. Ако мача е 10/10, слагам 100 лв.. Определяш ли си сам Strike-a, има голяма вероятност да не излезеш на месечна печалба.

--------------------------------------------------

Какви са тези Strike-ове?

Strikes е единица вероятност този мач да излезе. Започващи от 1/10 и достигащи до 10/10
1/10 е мач, който е слабо вероятно да излезе, предимно се играе на супер голям коефициент, типично за обръщалки/палачинки и т.н.
5/10 им убеждение, че този мач има голяма вероятност да излезе
7/10 - Почти сигурно ще излезе прогнозата
9/10 Има вероятност да е уговорен мача. Много голяма вероятност да излезе мача.
10/10 е просто мач, който не бива да се пропуска. Аз винаги чакам такива мачове, най-често излизат за Хърватия и преди и в Румъния.

------------------------------------------------------------
Който желае може да ми изпрати покана във ФБ
FB - https://www.facebook.com/cosanostratips - за да следите всички публикации (те ще са малко), добавяйте ме като ''Близък приятел''


- Ще публикувам мачове само над 8/10 на месечен абонамент - символичен. Около 15-20 евро на месец.
- ВИП прогнози от типа ALL IN (в неделя има такъв мач). За сезон 14/15 това е четвърти мач. Истинско бижу! С цена на мач около 10-30 евро, в зависимост от коеф.


СТАТИСТИКА :

15.05.2015 г --- > +16.20
16.05.2015 г. ---- > + 13.45 units
17.05. 2015 г. -----> +5.7 units
18.05. 2015 г. ----> -9 units
29.05.2015 г -----> -4 units
 
Последно редактирано:
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Малко по-късно вероятно ще дам първия мач за днес. По предварителна информация 10/10.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

я ми пиши на лс, имам една друга идея за Испания.
 
Lok. Zagreb - Belupo 15.05.2015 19:00

Вариант -1
Lok. Zagreb - Belupo 15.05.2015 19:00
Знак - 1 (Победа за Lok. Zagreb)
Коеф. 2.25 (BET365), 2.30 (Sportingbet)
9/10
http://www.flashscore.com/match/Odb2PxI0/#match-summary

Има информация от играчите на Belupo, че този мач ще се загуби.

---------------------------------

Вариант 2

Може също да се играе с минимален Strike 1/10
Първо / Краен - X/1

------------------------------------

Вариант 3
1/10
Точен резултат : Първо полувреме 1-1 / Краен резултат 3-1
Коеф. 61

-----------------------------------

Против всякаква логика е да излезе знак 1, имайки в предвид последните мачове на Локомотив З, но такива са информациите. Коефициента са 1 се вдигна, сега започна да пада...

Никой не е задължен да играе. Всяко залагане е собствен риск. Да няма после сърдити!
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

15.05.2015. - 21:00 БГ време
Хърватия -2
Inter Zaprešić - Sesvete
Знак : 1
Коеф. 2.00 (bet365)
Stake: 4/10

http://www.flashscore.com/match/80SI5Wm4/#match-summary

-------------------------------------------------
Информатор Хърватина :
Дерби е - първия срещу втория, всичко може да се случи, но коефициента е добър.

Несъмнено по-качествения отбор е домакинът, лично аз вярвам, че ще спечелят днес. Sesvete не са толкова добри, колкото като отбор, който заема второ място в класирането. Тяхната цел е оставане в групата, отдавна я постигнаха, даже повече.


Не мога да си представя Sesvete в 1.HNL защото това е клуб с много провинения (явно от президента) и някои големи хора като Здравко Mamić ще завърши в затвора най-вероятно, ако те се влязат в първия дивизия.
Интер трябва да докаже днес, че те заслужават 1.HNL ...
 
Re: Lok. Zagreb - Belupo 15.05.2015 19:00

Вариант -1
Lok. Zagreb - Belupo 15.05.2015 19:00
Знак - 1 (Победа за Lok. Zagreb)
Коеф. 2.25 (BET365), 2.30 (Sportingbet)
9/10
http://www.flashscore.com/match/Odb2PxI0/#match-summary

Има информация от играчите на Belupo, че този мач ще се загуби.

Аз изчаквам този, че ми стана любопитно. Коефицента за знак 1 продължава да расте. Ще потърпя още малко може би(20-30 мин.) и ще го излъгам.
 
От: Re: Lok. Zagreb - Belupo 15.05.2015 19:00

Аз изчаквам този, че ми стана любопитно. Коефицента за знак 1 продължава да расте. Ще потърпя още малко може би(20-30 мин.) и ще го излъгам.

Може да почне да пада. Тръгнах да го слагам на 2.35 в sportingbet, но при въвеждане на залога и ми го промени на 2.30. Божа работа на къде е тръгне.. цял ден се качваше, сега пък уж тръгна надолу..
 
От: Lok. Zagreb - Belupo 15.05.2015 19:00

Много хубав залог излезе. Най-важната информация се получи. Първа победа на домакините след 5 поредни загуби.

В 43 мин. вкараха за 1-0, иначе щеше да излезе и X/1 на 6 коеф.

В крайна сметка : краен резултат 2-0

+11.7 - 1 -1 = 9.7 profits

За сега съм с 100 лв. напред. Продължаваме нататък. Честито на всеки заложил.


Вариант -1
Lok. Zagreb - Belupo 15.05.2015 19:00
Знак - 1 (Победа за Lok. Zagreb)
Коеф. 2.25 (BET365), 2.30 (Sportingbet)
9/10
http://www.flashscore.com/match/Odb2PxI0/#match-summary

Има информация от играчите на Belupo, че този мач ще се загуби.

---------------------------------

Вариант 2

Може също да се играе с минимален Strike 1/10
Първо / Краен - X/1

------------------------------------

Вариант 3
1/10
Точен резултат : Първо полувреме 1-1 / Краен резултат 3-1
Коеф. 61

-----------------------------------

Против всякаква логика е да излезе знак 1, имайки в предвид последните мачове на Локомотив З, но такива са информациите. Коефициента са 1 се вдигна, сега започна да пада...

Никой не е задължен да играе. Всяко залагане е собствен риск. Да няма после сърдити!
 
От: От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Също вариант е да се играе - равенството няма залог. Пуснах го на 1.5 - по-сигурно е сякаш. Дерби е.

15.05.2015. - 21:00 БГ време
Хърватия -2
Inter Zaprešić - Sesvete
Знак : 1
Коеф. 2.00 (bet365)
Stake: 4/10

http://www.flashscore.com/match/80SI5Wm4/#match-summary

-------------------------------------------------
Информатор Хърватина :
Дерби е - първия срещу втория, всичко може да се случи, но коефициента е добър.

Несъмнено по-качествения отбор е домакинът, лично аз вярвам, че ще спечелят днес. Sesvete не са толкова добри, колкото като отбор, който заема второ място в класирането. Тяхната цел е оставане в групата, отдавна я постигнаха, даже повече.


Не мога да си представя Sesvete в 1.HNL защото това е клуб с много провинения (явно от президента) и някои големи хора като Здравко Mamić ще завърши в затвора най-вероятно, ако те се влязат в първия дивизия.
Интер трябва да докаже днес, че те заслужават 1.HNL ...
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Inter Zaprešić - Sesvete - 3:0, 30 мин. :) за коеф. 2 е много добре

15.05.2015. - 21:00 БГ време
Хърватия -2
Inter Zaprešić - Sesvete
Знак : 1
Коеф. 2.00 (bet365)
Stake: 4/10

http://www.flashscore.com/match/80SI5Wm4/#match-summary


-------------------------------------------------
Информатор Хърватина :
Дерби е - първия срещу втория, всичко може да се случи, но коефициента е добър.

Несъмнено по-качествения отбор е домакинът, лично аз вярвам, че ще спечелят днес. Sesvete не са толкова добри, колкото като отбор, който заема второ място в класирането. Тяхната цел е оставане в групата, отдавна я постигнаха, даже повече.




Не мога да си представя Sesvete в 1.HNL защото това е клуб с много провинения (явно от президента) и някои големи хора като Здравко Mamić ще завърши в затвора най-вероятно, ако те се влязат в първия дивизия.
Интер трябва да докаже днес, че те заслужават 1.HNL ...
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

За неделя страхотен мач с 1.9 коеф. на 8/10. По преценка на Хърватина реалния коеф е 1.10 и букитата правят грешка. Ще го публикувам по обяд, в неделя.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

Успешен ден - 15.05.2015 г --- Profit +16.20
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

16.05.15 г. 18:00 ч.
ФК КОЛУБАРА да бие
Има го само в bet365. Сърбия първа лига.

Коеф е паднал от 1.9. Сега е на 1.40

Strike 10/10

Хърватинът има инфо от сърбин, че този мач е уговорен.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

не съм по залаганията, но се записвам чисто статистически, че ми е любопитно. слагам и едни 50лв за спорта.
 
От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

А от къде влизате в bet365, че аз като опитам да вляза ми изписва блокиран сайт ?
 
От: От: Платени футболни прогнози давани от хора от съответната държава на мача.

788-sb.com това ли трябва да е домейна?

В момента да но мисля, че ако го баннат го сменят, влизаш в сайта и цъкаш на банера, всеки път работи.
 

Горе