Плащане с кредитна карта

martyyy

Member
Здравейте със сигурност има такава тема ,но не можах да я намеря.

Значи имам следния проблем ,трябва ми за един клиент плащане с кредитна карта .
Но без регистрации в PayPal и други .

Единственото решение е PayPal Pro ,но е само за US .

Някой да знае друг начин?

Благодаря предварително.
 
От: Плащане с кредитна карта

този клиент от къде е ? може да отидеш до някоя банка и да преведеш парите..
 
От: Плащане с кредитна карта

Заповядай DigiResults. Страшно съм доволен от тия пичове :) . На всичкото отгоре е безплатно,а само ти удържат някакви такси от кредитната/дебитната карта при плащането.
 
От: Плащане с кредитна карта

на твоя човек му трябва Merchant processor. Има много такива
authorize.net
2checkout.com
тук може да погледнеш за още идеи:

без акаунти където и да е било няма да стане. Надявам се питаш за без акаунт на клиента в Пейпал
 
От: Плащане с кредитна карта

БОРИКА предоставя възможност да се извършват плащания на стоки и услуги с банкови карти чрез Интернет посредством Системата за електронни плащания (е-плащания) чрез Интернет ePay.bg, която се оперира от фирмата Датамакс ООД, и системата за е-плащания ebg.bg, която се оперира от фирмата "ИБГ.БГ" ООД.
Възможности на функционалността на добавката за разплащане с банкова карта:

  • Приемате плащания с VISA и MasterCard от НЕрегистрирани клиенти в ePay.bg
  • Осигурявате директна връзка с вашата банка за получаване на плащанията.
  • Плащанията по сметката ви ще се отразят на следващия работен ден.
  • Приемането на плащане с дебитна и кредитна карта изисква договор с банката предлагаща виртуални ПОС терминали.
  • Получавате известие за всяко плащане чрез изградена автоматична връзка с Epay.Bg на вашия емайл адрес
  • Самото прехвърляне на парите се извършва с ултра висока сигурност криптирано с 256 битов ключ
 
От: Плащане с кредитна карта

Марти, човека не е от БГ, няма да продава продукти в БГ и продуктите му не са БГ. Тогава този човек да си открие сметка в банка там където е, и да си вземе един виртуален ПОС-терминал ил както предложи Caprice "Merchant processor".Как ти ще му вградиш разплащане през интернет, без той да ти е дал сметка и банката да го е оторизирала да събира парички от интернет???
"Виртуалният ПОС терминал е логическо дефинирано устройство в системата за електронна търговия на банката, което ще бъде достъпно чрез Вашият Интернет сайт. Вие ще получите достъп до системата за електронна търговия на банката и за извършване на справки и корекции в реално време."
 
От: Плащане с кредитна карта

Заповядай DigiResults. Страшно съм доволен от тия пичове :) . На всичкото отгоре е безплатно,а само ти удържат някакви такси от кредитната/дебитната карта при плащането.
.... ето го и си работи, точно това което искаш ти :)
 
От: Плащане с кредитна карта

не просто той е мой клиент и иска магазин със плащане чрез кредитна карта ,но няма все още средства за да си открива мерчан акаунти и други има си банкова сметка.
Но не иска и да се ходи до пайпал,епай и други.това е.

Много ти благодаря за помощта .
 
От: Плащане с кредитна карта

Малко да разровя темата от прахта ...

Този 2checkout твърде много данни събира при регистрация, дори искат копие от паспорт или книжка ...

Някоя платформа с по-малко изисквания и такси ?
 
От: Плащане с кредитна карта

При приемането на кредитни/дебитни карти е така. Защото има много голям риск от измами.
 
От: Плащане с кредитна карта

Лично аз не бих се доверил на продавач като теб -> Ти даже не искаш някоя банка или сайт да ти иска данните ...
Е да те питам, ако ме измамиш?Кво правим?Как да те намеря, че да си взема парите...?
 
От: Плащане с кредитна карта

Можеш да изпробваш Stripe. Доста опростена форма. Единствения недостатък е, че ти трябва адрес и банкова сметка в USA.
 
От: Плащане с кредитна карта

Тоест, ако си българин (който няма да ходи в САЩ), трябва да имаш американска фирма. Което е още по-сложно и проблемно от това да си пратиш сканираните документи.
 
От: Плащане с кредитна карта

Лично аз не бих се доверил на продавач като теб -> Ти даже не искаш някоя банка или сайт да ти иска данните ...
Е да те питам, ако ме измамиш?Кво правим?Как да те намеря, че да си взема парите...?

А аз как да се доверя след като им изпращам цялата си информация + сканирана лична карта че няма да има злоупотреба от тях или от трети лица ?
Ако ги хакнат и изтече информацията, Кво праим ?

За всичко ОК, потвърждение по телефон, факс ОК, но да пращам сканирана книжка или лична карта няма как да стане.

happyslacker не знам дали ако ползвам услугите на payoneer, които до колкото разбрах ти създават US сметка и ги комбинирам с тези stripe.
 
От: Плащане с кредитна карта

Някои фирми искат да им пращаш тези документи по електронната поща без ползване на криптиране (S/MIME или PGP). Което е абсурдно.

Ако ги пращаш през сайта (https) - по-малко рисково е.

Но винаги има риск при тях да работи някой бедняк от Индия/Пакистан/България и да се изкуши да открадне личните данни на клиентите (за да ги продаде на черния пазар).

После ще се окаже, че имате още 10 merchant accounts и дължите пари.

Някои се сърдят като им пращат сканирани документи с watermark (за защита от злоупотреба) и не ги приемат.
 
От: Плащане с кредитна карта

виж предплатени карти тип paysafe card, или ако си в US - green dot money pak(продават ги по моловете walmart и др.), клиента как ще си ги набави теб не те интересува...
 

Горе