Пловдив 2019

Това е фейк :)

logo_ovr-en.png


Ето така изглежда логото. Днес целия ми фб е пълен с тва лого и не мога разбера как хората не могат да се информират адекватно за нещата или просто е пълно с тролове на БСП, които коментират :D
 
Да, и от както Пловдив стана ЕВРОПЕЙСКА СТОЛИЦА НА КУЛТУРАТА цените на недвижимото имущество започнаха да гонят София :D ТОЯ "УЙ" си е с право.
 
Да, и от както Пловдив стана ЕВРОПЕЙСКА СТОЛИЦА НА КУЛТУРАТА цените на недвижимото имущество започнаха да гонят София :D ТОЯ "УЙ" си е с право.
Изчакай да се сринат. Скоро ще е до 5 години.
А до колкото до Пловдив ЕВропейска столица на културата- ТРАГЕДИЯ, това за мен е повече от провал. Нямам думи с които да коментирам цялата ситуация. Логото е трагично (не говоря за онзи х** а за реалното лого, което сигурно е няколко стотин хиляди лева).
 
Това е фейк :)

logo_ovr-en.png


Ето така изглежда логото. Днес целия ми фб е пълен с тва лого и не мога разбера как хората не могат да се информират адекватно за нещата или просто е пълно с тролове на БСП, които коментират :D
Няма фейк тука - точно това лого се оплюва по най-различни начини... Просто форматирането на статията е лошо...
 
Логото е много добро и показва история. За съжаление сайт собственост на охранителна фирма, няма как да даде качествена информация с културна насоченост. Та затова и избягвам са чета помии.
 
Честно казано аз не виждам много история. Според мен беше нужно да се гласува и да има конкурс, и самите граждани да решат. Честно казано смятам, че е имало много по0добри попадения от това. Не, че това ми се вижда нещо кой знае какво. Но каквото са си го харесали от общината, такова. :)
 
По
Честно казано аз не виждам много история. Според мен беше нужно да се гласува и да има конкурс, и самите граждани да решат. Честно казано смятам, че е имало много по0добри попадения от това. Не, че това ми се вижда нещо кой знае какво. Но каквото са си го харесали от общината, такова. :)
Последното изречение за съжаление е най-вярно.
 
То няма какво да харесват, просто някой "наш човек" е спечелил. Логото е като огънати арматури за мини оранжерия... пълна мизерия :D
 

Горе