Плъгин за ревю и оценка

DonMakaveli

Well-Known Member
Здравейте,

От месец периодично ровя и разглежда различни плъгини, но нещо не успявам да намеря точно това което ми трябва, а то е:

Искам плъгин за даване на рейтинг / оценка на дадена публикация от потребителите и по негово желание да може да пуска ревю по зададени критерии.

Не знам дали има плъгин позволяващ даване на рейтинг и писане на ревю, но опрделено едно от важните неща е да има класация на най-високо оценяваните публикации.

Ако някой ползва или е ползвал подобно нещо, ще се радвам да го сподели.
 
От: Плъгин за ревю и оценка

По скоро ти трябва плъгин за коментари+оценка на поста.
 
От: Плъгин за ревю и оценка

А трябва ли да се показват някъде тия коментари?
 
От: Плъгин за ревю и оценка

Не, коментарите не трябва да се показват. Просто искам най-високо оценени публикации да ги изкарвам в дясната колона примерно.
 
От: Плъгин за ревю и оценка

Не, коментарите не трябва да се показват. Просто искам най-високо оценени публикации да ги изкарвам в дясната колона примерно.

Този има всички посочени функции без коментара към оценката: http://demo.mythemeshop.com/s/?theme=WP_Review_Pro
Ако търсиш само оценяване на публикациите без коментар към тях и извеждане на най-оценените е съвсем друго.
 
От: Плъгин за ревю и оценка

3f5f3f76e29ec0d0a59955302ed280dc.jpg


Мерси:) Виждам една обща оценка, която потребителите да дават, но специално тези критерии (от прилачения файл) е хубаво да се избират също от потребителите.

А имаш ли в предвид друг плъгин, който да извежда с най-висок рейтинг?
 
От: Плъгин за ревю и оценка

Ето точно каквото ти трябва.
Ползвам го в един мой сайт, симпатично плъгинче. Чекваш да се ползва само за статиите, задаваш мерки, иконки, слагаш някъде кода и готово.

едит: сега видях, че искаш да изкарваш постовете с най-голям рейтинг. Почти съм сигурен, че имаше и такава опция към уиджетите...
 

Горе