Плъгин за смяна езика в админ панела

Torbalan Trolski

Well-Known Member
Аз лично се дразня, когато админа ми е на български, но пък момите, които качват публикации предпочитат български.

Ето и решението. От профила на всеки потребител се задава индивидуално езика на админ панела, като може да се избере, английски + който и да е друг инсталиран език.
 
От: Плъгин за смяна езика в админ панела

малко безмислено да качулим излишни плъгини .... за всички еднакво и да свикват според мен тия моми...
 
От: Плъгин за смяна езика в админ панела

Ми не е баш така. За мен си е екстра, особено когато става въпрос за клиентски сайтове или мултисайт инсталация с много автори. А и плъгина не товари нищо има закачен един филтър, който се изпълнява единствено в админ панела.
 
Последно редактирано:
От: Плъгин за смяна езика в админ панела

Много странно ми стои админа на български, все едно е друг цмс:)
 
Re: От: Плъгин за смяна езика в админ панела

Много странно ми стои админа на български, все едно е друг цмс:)

Да, аз дори не си го сменям при мен. Много е дразнещо....джаджи, файлове, табло...някак не е много в стила на разработчика да си транслаейтва админа. Но ако ще го правиш за някой клиент, това е неизбежно. :)

@BurnX, има значение, защото един девелопър на WP ще се ориентира много по-лесно с английска администрация, отколкото някой обикновен юзър, който само си пипа страниците, публикува и чат пат качва нещо ново като плъгин.
 

Горе