Плъгин за анкети

Здравейте, имам сайт за спортни новини , но искам в него да сложа за избираме играч на мача . Та се чудих как да го направя някакъв плъгин ли трябва да сложа или нещо друго .
Благодаря предварително
 
Не е много ясно какво точно се търси в задачата. Да не става дума за анкета? Такава за гласуване? И името не говори много какво се търси, освен плъгин. Хубавото е, че има адекватни хора тук да ти върнат поне коментар на написаното. :)
 
Здравейте, имам сайт за спортни новини , но искам в него да сложа за избираме играч на мача . Та се чудих как да го направя някакъв плъгин ли трябва да сложа или нещо друго .
Благодаря предварително
Wordpress?
Линк към сайта?
Повече инфо?
 
Не е много ясно какво точно се търси в задачата. Да не става дума за анкета? Такава за гласуване? И името не говори много какво се търси, освен плъгин. Хубавото е, че има адекватни хора тук да ти върнат поне коментар на написаното. :)
Да извинявам се за неточното обяснение.
Искам да добавя за анкета за гласуване. Да може примерно да влезнеш в сайта и да избереш някой от следните избори.
 
Според мен това е твоето решение - https://codecanyon.net/item/totalpoll-pro-responsive-wordpress-poll-plugin/

Не е никак зле, върши идеална работа и в новите му версии има доста интересни опции и защити. Вече е въпрос на желание какво ще се ползва от него. Има и други, но този ми беше топ. Мисля, че имаше и няколко фри, но единия от тях беше голямо дърво. Колкото до безплатната версия на totalpoll pro, по-добре си вземи про версията. ;)
 

Горе