Повече НЕ !

Sobieski

Well-Known Member
Днес много странно идексирания ми сайт от 2-3 седмици днес бе деиндексиран възможни причини? еми някой от форума изглежда в нишата на legal cocaine ecstasy and party pills имах 3 сайта точно за тези продукти и 3те са премахнати от индекса? сега някой ще каже то заради темплейта то заради унува ама и 3та сайта са в индекса започват да се ранкват добре и някой малоумник решава да репортне за нещо на гугъл защото нали сме конкуренция... аман вече... повече никакви сайтове в подписа... то бива бива келеши ама... прайте мръсно а това никак не е хубаво!
 
От: Повече НЕ !

пазара не е огромен но не пречи някой да си каже тоя що ще се индексира по нагоре от мене и да направи мръсно... защото така става по лесно но просто не е колегиално. а гледам че на няколко потребитела от форума сайтовете са им деиндексирани и на 2-3 са си индексирани как става това?

ПП. не само от гугъл а и от яхуу !
 
Последно редактирано:
От: Повече НЕ !

Определено и аз не смятам, че форума е причината... ако конкуренция реши да репортва конкуренция най - логичното е да си направи проучване чрез гугъл и да репортне преките си конкуренти, без значение в кой форум пишат собствениците им... иначе съм съгласен, че това е абсолютно неколегиално и идиотско (ако изобщо има нещо такова, защото няколко мои сайта се деиндексираха по други причини, които разбрах в последствие).
 
От: Повече НЕ !

Какво може да е репортнал на google, че да те извадят?
Иначе съжалявам, приятел. Много неприятно! ;/
БЪЛГАРСКА му работа...
 
От: Повече НЕ !

Аз имам едно религиозно вярване за тези репорти и ще ви го споделя.

Бутона и формата за репорт имат следния метод и екшън

<form action="Google/noonesPC/C:/Recycle Bin" method="DoNothing" onsubmit="let_users_think(this, great_fucking_report);">

не се параноясвайте

мене ме репортват всеки ден
 
От: Повече НЕ !

Ако не правиш нищо лошо, и да те репортнат, няма от какво да се притесняваш. Ако си излязъл от индекса, по-вероятно е за нещо друго.
 
От: Повече НЕ !

незнам какво е това дургото сайт с 80 линка ? като на ден да е индексирало по 10 линка и толкова ? и плюс това седи в индекса около месец разбирам да не се беше появявал хич
 
Mи баце, то това може да си го говорим до утре, и доникъде да не стигнем. Аз не вярвам, че има такива тука обаче и да има то си е за него.
Пак ще си намираме начини всичките дето наистина искаме да правим бизнес независимо дали гугъл сам ни надушва, или някой ни разнася.
Ако подозираш нещо, линквай от подписа си към сайтове дето не са на ГБ и толкова. Кой знае, може пък да е за добро. :)
 
От: Повече НЕ !

едвали е за добро но... то всичко се връща един ден ... :)
 
Re: От: Повече НЕ !

незнам какво е това дургото сайт с 80 линка ? като на ден да е индексирало по 10 линка и толкова ? и плюс това седи в индекса около месец разбирам да не се беше появявал хич
при положение сам знаеш какви методи използваш , незнам как може да се учудиш от деиндексацията...
 
От: Повече НЕ !

незнам какво е това дургото сайт с 80 линка ? като на ден да е индексирало по 10 линка и толкова ? и плюс това седи в индекса около месец разбирам да не се беше появявал хич

Лоши входящи или изходящи линкове, прекалена on-page оптимизация, моментно умопомрачение на гугъл и кой знае какво още. Само гадая без да ти видя сайта :shock:
 
От: Повече НЕ !

Между другото ако наистина си използвал блек хет, не мисля че имаш от какво да се оплакваш.
Все пак не е честно хората, които с уайт хет си оптимизират сайтовете да се състезават с теб. А и гугъл не пасат трева, нали знаеш... :)
 
От: Повече НЕ !

за този сайт не съм ползвал блек хет а за един друг за който ползвам съм си индексиран все още...
 
От: Повече НЕ !

Не се ядосвах батка хейтари има колкото искаш и още толкова, все ще се намери някой да ти направи мръсно дори да не си му конкуренция-просто щото си е хейтър.Аз за това вече не слагам никакви линкове по форумите въпреки,че пак не е гаранция.

Само неможах да разбера как стигна до извода, че някой от тук ще да е?:)
 
От: Повече НЕ !

Много нерви, много параноя в тоя форум, всеки нещо реве, голяма паника. Поне едно доказателство че някой умишлено прави мръсно ? Ако има такива хейтъри които се чудят каква гадост да направят те ще обърнат внимание на големите сайтове, а не да преебават сайтовете на децата. Що не приемете че просто Г. си чисти индекса от ненужните сайтове ? И нека да не почваме пак темата дали имат право.
 
От: Повече НЕ !

Няма параной или каквото и да е. Просто това е нормално явление в наши дни. Някой си плаща на спам едиторите, това е самият проблем. Ако искат да си изчистят индекса от кофти сайтове - не го правят както трябва, защото на първа страница за почти всеки куирд ще се намерят по 1-2-ма спамарски сайта.

Ако акцийте им не падаха (паднаха), от адсенс се печелеше повече (демек ракламодателите да имат интерес да си плащат добре) и ако на първа страници не излизаха толкова спамарски сайтове (говоря в световен мащаб) нямаше да си мисля че Гугъл е кофти. Но това е факт - какво да си мисля, че са много добри ли? Друг път.:) Да, най-големите са, но определено не са единствени.

А и всички знаеме какви к***и могат да бъдат спам едиторите, като чуят за кеш. Особедно тези от изгладнелите държави.

Да не ви пука, просто си правете сайтчета, уникално съдържание, линкове - а другото е въпрос на това как ще бъде толерирано от Г, ако само там се целите/ме. Само да не се дава повод за бан или деиндексация.:) Успехи
 
Re: От: Повече НЕ !

Много нерви, много параноя в тоя форум, всеки нещо реве, голяма паника. Поне едно доказателство че някой умишлено прави мръсно ? Ако има такива хейтъри които се чудят каква гадост да направят те ще обърнат внимание на големите сайтове, а не да преебават сайтовете на децата. Що не приемете че просто Г. си чисти индекса от ненужните сайтове ? И нека да не почваме пак темата дали имат право.

хъм бате а защо не става така с сайтовете от другите 6 програми в същите ниши а само с тези на ГБ ? Въпреки всичко ГБ продължават да конвъртват най добре и да правят най-много кеш :) затова и оставаме с тях .......

за този сайт не съм ползвал блек хет а за един друг за който ползвам съм си индексиран все още...

с това избирателно третиране се получава много лош ефек за Г и правилата им защото като знаеш че дори и да се стараеш да ги спазваш пак ще го отнесеш се губи респекта от тези правила... и си викаш те казват да не се прави ама ако така или иначе може да го отнеса защо да не пробвам........

* 9 от 10 занимаващи се със сео пускат по капчица в гащите само при мисълта че Г може да им изхърли някои сайт а повечето "стари ГБ кучета" имаме по няколко.... така се става корав сео тип
*
поздрав

http://www.youtube.com/watch?v=iW7Yi5vnJa0

defeat you enemies with success :)
 
Последно редактирано от модератор:
От: Повече НЕ !

да виждаш в подписа ми сайтовете ми ? някои знае ли с какво се занимавам - не. Някой знае ли нишата ми - не.. нямам доверие на 80% от хората тук, единствено знам че старите кучета тук знаят за какво говорят и какво правят. Така че внимавай. Изключвам вероятността някой да е постъпил неколегиално - ако е така значи е страхливо копеленце, но все пак според мен причината е друга.
Успех :)
 

Горе