Повече влизания от Google и покачване на индексираните страници изведнъж.

Stoyan Dimitrov

New Member
Здравейте, поддържам един сайт, и до преди два дни беше с 75k индексирани страници в google и с 300 влизания от google.bg конкретно. Вчера и днес в google ми показва, че имам 230k индексирани страници, а от google.bg вчера минаха 400 влизания, днес може би дори ще са малко повече. Има повече влизания и от google.com, de, it, но при bg е най-голяма разликата. Не съм правил нищо особено, за да предизвикам това. Единствено редовно си добавям съдържание.

Питам ви нормално ли е това и да очаквам ли в скоро време да ме резнат от гугъл и след това пък да ми паднат драстично посещенията.
 
От: Повече влизания от Google и покачване на индексираните страници изведнъж.

Нормално е. Няма причина да те резнат. Поне за това, което описваш.

Споко.
 
От: Повече влизания от Google и покачване на индексираните страници изведнъж.

Според мен е добре да премахнеш нискокачествените страници. Примерно ако имаш много индексирани страници на тагове, това може да се счете за спам.
 
От: Повече влизания от Google и покачване на индексираните страници изведнъж.

Oт гугъл може да се очаква абсолютно всичко, така, че внимавай. ;)
 
От: Повече влизания от Google и покачване на индексираните страници изведнъж.

Според мен засега не пипай нищо. Надали някой тук знае как точно действа алгоритъма на гугъл в момента. Всичко е на базата на предположенията. Работи си по сайта и не пипай това което работи. Все пак не правиш сайт да е удобен на Гугъл. Това е твоя собствен сайт. Ако обаче не е така... подмини мнението ми и започни да експериментираш.
 

Горе