Подари ми куче

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Здравейте,

някой има ли домашен любимец да ми подари куче? НО не търся всякакви породи, искам няква специална порода.. смисъл няква където да не се среща често.. до сега не съм имал домашен любимец , искам да видя какво ще е ..
 
От: Подари ми куче

Здравейте,

някой има ли домашен любимец да ми подари куче? НО не търся всякакви породи, искам няква специална порода.. смисъл няква където да не се среща често.. до сега не съм имал домашен любимец , искам да видя какво ще е ..

Специалните породи струват ХХХ-ХХХХ лв. Успех!

Съвет: куче не се взима, за да види човек какво ще е защото после като се разочарова го изхвърля на улицата и оттам деца идват бездомните кучета.
Да не говорим, че това не е някаква играчка-експеримент, а живо същество към което трябва да се подходи с грижа и отговорност веднъж щом е взето!
 
От: Подари ми куче

Това някаква шега ли е? Как може голям човек да разсъждава по този начин?

Първо казваш, че искаш някаква специална порода, след това, че го искаш само за да видиш "какво е" (т.е. ако причината е второто, не би трябвало да имаш претенции към породата).
 
От: Подари ми куче

НЕ трябва изобщо да си взимаш каквото и да е било животно то не е за да видиш как ще е и т.н то иска грижи, внимание, обич! Като искаш да си имаш нещо ей така си вземи плюшено, че улиците са пълни с животни, които не са изпълнили очакванията на подобен тип стопани!
И + това породисти кучета струват пари още повече пък кучета "От по специална порода" Никой няма да ти подари особенно за опитно зайче ;)
 
От: Подари ми куче

Това е един от най-тъпите и бездушни постове дето съм чел в този форум.
Как така ще взимаш куче ей така да видиш какво е !!! Пък и с претенции, специална рядка порода, пък и ако може за без пари...

Това някаква петъчна тема ли е? Но точно на националният ни празник ...

Като собственик на куче, ще ти кажа че домашният любимец се взима с ясната нагласа че следващите 10-15 години ще си ангажиран с него. Всеки ден разходки, правилно хранене, всяка година ваксинации и т.н
Ако толкова искаш някакво животинче пробва с някой хамстер, заек или котка. Кучето е доста трудно за отглеждане, изисква време и грижи. Реално трябва да си промениш навиците за да паснат с тези на кучето.

ПС; Ами отпуските или ако трябва да пътуваш някъде по работа? Това куче трябва да го оставиш на някой да го гледа.
Тая работа не е толкова проста колкото си мислят някои. Така да си вземат куче за гъзарията и скоро след това да гледат как да е отърват от него.
 
От: Подари ми куче

Той devilx-а за последните 5 години в тоя форум има само полезни теми, в които се моли или иска нещо аванта. :)
Ама те са казали хората де... от 100 да си искам, 10 да ми дадат - пак файда...
 
От: Подари ми куче

Темата където моли за 3000 лева за да си купи BMW е priceless ама тая тема се доближава до нея :D
 
От: Подари ми куче

СТАН, тука до нас ( във Варна) една си разкарва 2 пора на каишка... Не го бях виждал на живо ама си е факт. :)

Колкото за кучето...ако ще разсъждаваш по този начин - по-добре недей си взима нищо! :)
 
От: Подари ми куче

Иди в най-близкия приют и си осинови. Ще е уникално, защото такива породи няма, а и ще направиш едно добро дело(може би).
 
От: Подари ми куче

Да бе, те са социални животни като кучето , хранят се с котешка храна, обичат да ги гушкаш и играчки обичат. На пипане са като кожено палто.
Аз едно време като живеех в Студентски град бях спазарил един ама съквартиранта ми би отбой ...


СТАН, тука до нас ( във Варна) една си разкарва 2 пора на каишка... Не го бях виждал на живо ама си е факт. :)

Колкото за кучето...ако ще разсъждаваш по този начин - по-добре недей си взима нищо! :)
 
От: Подари ми куче

Защо всички ме разбрахте грешно? Като съм казал да видя какво ще е , имах впредвид чуството да си имаш домашен любимец, защото всички се хвалят че е много яко, аз досега не съм имал никога.. това как ще го гледам си е моя работа, не е проблем.. А вие много добре пишете.. само спамите.. щом нямате отгворор по темата защо се включвате? Нормално е за вас нали да развалите всяка тема..
 
  • Like
Реакции: CTAH
Този потребител се убеждавам за пореден път, че май е правен с обратната страна на х.я!!!
 
От: Подари ми куче

Аз не ща куче!
Сори за офтопика.
Ама ако някой иска да ми подари Фретка /Декоративен пор/ мога да взема дови 2.
Да не би да имаш кучета и искаш да ги тренираш? :p
 
От: Подари ми куче

вземи си такова:
Визла + гонче. Много умно куче :D

Виж файлът 13424

A, да. Много е яко да си имаш куче, само да не ставаш в 6 да го разхождаш обаче :(
 
От: Подари ми куче

Горещо препоръчвам тези, които искат "да пробват как е", изобщо да не пробват.
Пробва се на 10-годишна възраст, когато мама и тати помагат и това куче няма да отиде на улицата!
 
От: Подари ми куче

Щял да пробва как е, това да не е смартфон или автомобил.
 

Горе