Подарявам няколко домейна

ivo.apostolov

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Директно по темата:
- Домейните изтичат в следващите дни
- Няма да ги подновявам
- Предлагат се само с Push в GoDaddy
- Трябва да ги подновите (иначе е безсмислено да Ви ги прехвърлям)

Не ми трябват и ги давам, ако някой реши, че ще му вършат работа.
Който първи заяви определен домейн в темата го получава. Трябва да напише "Искам ХХХ.com". Не ми пишете на лични, за подробности, за да ми казвате дали искате или не искате някой от домейните. ПЪРВО В ТЕМАТА. Ако сте първи в темата, който е заявил определен домейн, можете да ми пратите на лични, своето ID в GoDaddy, както и e-mail, с който сте регистрирани там, за да го пушна към Вас.
Имам доста ангажименти, така, че ако не успея в рамките на същия ден го прехвърля, не надигайте вой, ако сте първия поискали домейна в темата, ще Ви го дам.
Ако по някакво чудо има чутовен интерес, ще давам на всеки потребител по 1 от поисканите домейни, като ще започвам от първия поискал и реда, който е посочил (подредил исканите домейни) и след това по същата логика с втория и т.н.
Ако някой реши, че иска да запази и сайта, който има, принципно съм готов да ги дам, но не го обещавам и това изцяло зависи дали ще ми остане време да се занимавам.

Някои от сайтовете имат доход колкото доре-голу разходите на година от AdSense, нямам време да се занимавам, нито ще предоставя някаква информация и статистика. Част от сайтовете, както виждате имат и някакъв PR.

Домейни:
SMOLIAN.ORG
XN--80ABUHWMCF.COM
CHERNO-MORE.INFO
XN--B1ALABGDZHP8D.COM
XN--90ABICNABBZQ7CH.COM
POCHIVKI1.COM
NAMALENIA.NET
TOURIZAM.COM
XN--1-ITBJLNYT.COM

Ще следя темата и личните, когато имам време.
 
От: Подарявам няколко домейна

моите са 2
Искам POCHIVKI1.COM
Искам XN--1-ITBJLNYT.COM
мерси
 
Последно редактирано:
От: Подарявам няколко домейна

Здравей и от мен,
искам TOURIZAM.COM
 
От: Подарявам няколко домейна

Пуснах ги току що. Даласуеб да ми прати на ЛС ИД-то и мейла си в GoDaddy.
Becho се отказа. Във вторник ще гледам да кача и бекъпите на тези, които имат сайтове.
 
От: Подарявам няколко домейна

Искрено благодаря.
 

Горе