Подарявам 2 български фен страници

crazydevil

Active Member
Рейтинг - 100%
12   0   0
https://www.facebook.com/g1rls.net?ref=hl

Защо ги подарявам? Защото страниците не ми трябват и са занемарени от 2012 година, а на някой може да му свършат работа.

Какво искам в замяна?

- положителен itrader от потребител с най-малко 5 положителен itrader, над 100 поста и най-малко 30 репутация и който досега не ми е давал itrader(важно)

Първият пожелал една от двете страници в темата и отговарящ на условията, естествено печели.

* Страниците са правени за сайтове, но ако знаете как, може да им смените името или да им слеете феновете в други страници...
 
Последно редактирано:
От: Подарявам 2 български фен страници

Здравей,
не отговарям на условията ти имам само 2 положителни Itaged, и до тук 66 мнения. Но можеш да погледнеш профила ми.

Проявявам интерес към втората страница

Слабост ми е да правя картинки и бих могла да я доразвия.

Ще се радвам, ако все пак ме "одобриш".
 
Последно редактирано:
От: Подарявам 2 български фен страници

Здравей, ако отговарям на критериите бих искал да взема и 2-те страници.

Поздрави!
 
От: Подарявам 2 български фен страници

Може да взема първата.
 
От: Подарявам 2 български фен страници

Аз отговарям на изискванията, заплювам си втората страничка

Чакам отговор :)
 
Последно редактирано:
delindadar - под 5 itrader, под 100 поста, под 30 rep
traiki - над 5 itrader, над 100 поста, под 30 rep
BurnX - над 5 itrader, над 100 поста, под 30 rep
5ROVBABY - над 5 itrader, над 100 поста, под 30 rep
slavchev - над 5 itrader, над 100 поста, под 30 rep

До 14:30 ако не се появи някой, който да отговаря 100% на условията, ще ги раздам на горните потребители с най-висок reputation
 
От: Подарявам 2 български фен страници

Айде ако може и аз да се включа, пиши на ЛС ако отговарям на условията :)
 
Ivo94 отговаря на всички условия и пИчели, ама само трябва да каже коя страница от двете иска ;)

Първият пожелал една от двете страници в темата
 
От: Подарявам 2 български фен страници

Нека да е smsche, по-късно ще ти пиша на ЛС да се разберем за прехвърлянето
 
14:30 мина.

Втората страница отива при Ivo94
Първата страница отива при вторият с най-висока репутация: slavchev. Той обаче е поискал втората страница, затова трябва да каже дали иска първата или не. Ако не я иска, страницата отива при 5ROVBABY, който е третият с най-висока репутация и си е поискал именно първата страничка.

Много високи тия изисквания , щом аз не се класирам ебаси....

Това е идеята, да получа itrader от качествен потребител, а страницата да отиде при човек, който наистина е допринесъл с нещо на тази форумна общност.
 
От: Подарявам 2 български фен страници

Мерси за обяснението :) значи аз съм некачествен потребител и не съм допринесъл с нищо :))) Поздрави на спечелилите :) да ги развиете страничките :)
 
Re: От: Подарявам 2 български фен страници

Мерси за обяснението :) значи аз съм некачествен потребител и не съм допринесъл с нищо :))) Поздрави на спечелилите :) да ги развиете страничките :)

Качествен потребител може да си и с 5 поста и 0 itrader и 0 реп...но аз няма как да знам това и слагам цифрички за мое улеснение. И все пак трябва да поставя някакви ясни условия(макар и фиктивни), за да е честно всичко....
 
От: Подарявам 2 български фен страници

Здравей, давай я на който иска, мъничка е страничката и не ми върши работа, пък някой може да й се зарадва.

Успех на всички :beer:
 
От: Подарявам 2 български фен страници

Прехвърли ми страницата, всичко е точно, препоръчвам ;)
 

Горе