Продава се: Подарявам www.spastolica.com

ivslev

Member
Рейтинг - 100%
9   0   0
Подарявам сайта http://spastolica.com с платена wordpress тема и домейн до 02.2106г. Не ми остава време да се занимавам. Първият изявил желание в темата го получава. Само ще помоля който го вземе да си го прехвърли на негов хост.
 
Последно редактирано:
От: Подарявам www.spastolica.com

Стана ли сделката колеги?

Пиши му на колегата. Аз нещо се поотказах, защото виждам доста потенциал в сайтчето и прецених, че няма да имам достатъчно време да го поддържам, а си заслужава да му се обърне повечко внимание ;)
 
От: Подарявам www.spastolica.com

Сделката не стана. Колегата прецени че и той като мен няма да има време. Ако иска Е.IVANOV да даде данни за връзка на ЛС да се разберем,защото има още един желаещ който е писъл на лично.
 
От: Подарявам www.spastolica.com

как така преценява за по малко от 24 часа че нямал време? Затова ще му дам червено защото това което прави е глупаво!
 
От: Подарявам www.spastolica.com

как така преценява за по малко от 24 часа че нямал време? Затова ще му дам червено защото това което прави е глупаво!

Е как нали е без пари .
 
От: Подарявам www.spastolica.com

Според мен, отказалият се колега е пич, преценил е че не може да се справи и дава шанс на следващият, аз също ще дам шанс на този колега, който желае да го развива, като ако желае, бих му помогнал (ако разбира се е мотивиран) с каквото мога (популяризиране в социални мрежи и други). Надявам се колегата, който има желание да го развива, наистина да го направи.
Ако обаче и той се откаже, аз ще го взема и ще опитам да направя кампания с колеги, които желаят да помагат (къде безплатно, къде аз ще финансирам), виждам потенциал за съвместно (малко идеалистично) развиване на сайт.
 
От: Подарявам www.spastolica.com

как така преценява за по малко от 24 часа че нямал време? Затова ще му дам червено защото това което прави е глупаво!

На теб 24 часа ли ти трябват за да прецениш дадена ситуация? Нямам намерение да мотая колегата. Той подарява сайта и аз уважавам това. А и никой няма да те чака да умуваш толкова време...

Колегата е свестен, а и страницата си заслужава. Успех на собственика!
 
От: Подарявам www.spastolica.com

Ако колегата E.IVANOV се отказва наред е Torbalan Trolski.Ако искате свържете се двамата разберете се и ми пишете. Ако не колегата TORBALAN да даде някакви данни за контакт на ЛС
 
От: Подарявам www.spastolica.com

spastolica.com
Хубаво е да му сложиш един index.html в главната директория, че почнах да свалям top-doski zip-а
:)
 
От: Подарявам www.spastolica.com

А учоците кой ще ги учи? да не повтаряш 7-ми клас?

Като е било време съм учил, ти не се притеснявай за мен, по-скоро отиди при специалист - то и психиатрите трябва да ядат от такива като тебе...
 
От: Подарявам www.spastolica.com

Аз искам сайта - имам време, ако още е свободен, ще се радвам да го взема.
И да го пуснеш след половин час за продажба, като онзи домейн който ти подариха ли? :D

Сори, но аз съм новият собственик на spastolica.com.
 
От: Подарявам www.spastolica.com

И да го пуснеш след половин час за продажба, като онзи домейн който ти подариха ли? :D

Сори, но аз съм новият собственик на spastolica.com.
:lol:
Ай честито, да почерпиш :beer:
 

Горе