Подарява се<-_->

mid

Active Member
Привет колеги,
подарявам 2 ADSL рутера (Останали ми от Б.Т.К.) със зарядните им и 2 ADSL розетки.

Рутер1: модел-> ZXDSL 531B
Рутер2: модел-> CT-5367

Единствени условия
50+ мнения във форума и положителна репутация.

С уважение,
Милен Г.
 
От: Подарява се<-_->

Да, може довечера ще направя снимки, поддържа се всякаква ADSL мрежа, не само виваком.
Единият рутер е за @BKirov другият за Блинки, ако му върши работа.
Блинки довечера ще направя снимки и ще ги прикача в темата, за страната работя с куриер по желание :)
Рутерите се намират в гр.Плевен.
 
От: Подарява се<-_->

И аз имам 1 непотребен и се чудих какво да го правя, извън града съм за още 4-5 дни, като се върна ще го потърся, дано не са го затрили. От тези черните е.
 
От: Подарява се<-_->

You have given out too much Reputation in the last 24 hours, try again later.

инак щях да ти дам зелено, че си пич ( към автора )
 
От: Подарява се<-_->

Ако толкова ви трябват рутери се обадете на 123 и до няколко дни ще ви дадат чисто нов ... :) Колкото до това дали е възможно да се използват като обикновен рутер няма как да стане с изключение на един от рутерите, на които единият WAN изход се прави вход.
 
От: Подарява се<-_->

Близко съм до София и имам нужда от рутер.. не искам да ставан нахален :shock:,но ако някой е останал го искам :beer:
 
От: Подарява се<-_->

Блинки сори че снощи не успях да кача снимки, прикачвам ги сега..

рутер1IMG_0186.jpg

рутер2IMG_0183.jpg

РозеткиIMG_0187.jpg

Та, имате моделите и снимки, поддържат всякаква ADSL мрежа, нямат възможност да менажират LAN мрежа, тъй като нямат WAN порт, попринцип биха могли да Ви бъдат полезни :)
Кандидатите направо лично с данни за куриер ( фирма - по желание, адрес или до кой офис, имена и телефонен номер ), ако сте от Плевен направо да се видим и да пием по бира :):)
 
От: Подарява се<-_->

Белия замина при Блинки. @Блинки след 09:00 днес по всяко време можеш да идеш да си го вземеш :)
Със здраве да си го ползваш :)

За другия чакам лично с данни за пращане :)
 
От: Подарява се<-_->

Само да не ми сложите такава титла :D:D ....
Все още чакам някой да изиска синия :)
 
От: Подарява се<-_->

Имам 2 бели адсл модема "Comtrend" вършат идеална работа за 4-портов switch и Wi-Fi :)

Ако има желаещи да пишат :)
Мога и още да извадя от торбата хаха :)

Поздрави,
 

Горе