Поддържане и развиване на фейсбук страници

Здравейте, колеги! Преди няколко дни приключих няколко големи проекта и в момента съм свободен за поръчки.
В портфолиото си мога да добавя нови успешно развити страници с прогрес от 50 К до 200 + К.
xMA


Предлагам ви развиване на фейсбук страници, чрез 24 часова поддръжка – качване на снимки, публикуване на видео, статии, новини, диалози, организиране на игри с феновете и др.

Не използвам никакви програми, всичко се подбира ръчно и се добавя. Преди да започнем правим анализ на страницата, за да разберем къде са и слабите черти и след това започваме работа по нея. Опита който натрупах през годините ми показа, че това е една от най-важните стъпки за изготвяне на правилна стратегия за развиване на страница.

Цена за 1 месец поддръжка – 40 лв. **

· Давам ГАРАНЦИЯ – ако страницата не се развива според вашите очаквания – 1 месец безплатна поддръжка
· При поръчка на повече от 2 месеца правя отстъпка.

Плащане чрез Paypal или банков път

Контакти:

ЛС
 
От: Поддържане и развиване на фейсбук страници

Здравей, какво включва тази поддръжка за 40 лева. Колко снимки ще бъдат качени колко статии ще има качени. Интересувам се от малко повече информация за една нова страница.
 
От: Поддържане и развиване на фейсбук страници

Може ли да видя успешни страници, които менажираш, защото за момента търся точно такъв човек.
Обаче да знаеш, че става въпрос за менажиране на чужденци.
 
От: Поддържане и развиване на фейсбук страници

Може ли да видя успешни страници, които менажираш, защото за момента търся точно такъв човек.
Обаче да знаеш, че става въпрос за менажиране на чужденци.

Освен това искам да попитам по колко поста ще публикуваш дневно ?
 
От: Поддържане и развиване на фейсбук страници

Здрасти,

интересува ме предложението за поддръжка на страница. Можеш ли да ми кажеш малко повече на ЛС?
 
От: Поддържане и развиване на фейсбук страници

След успешно завършени няколко проекта отново съм на разположение и приемам нови поръчки при същите условия като в обявата.
 
От: Поддържане и развиване на фейсбук страници

Здравей,
можеш ли на лични да пратиш някоя страница, която поддържаш, за предпочитане такава на български?
 
От: Поддържане и развиване на фейсбук страници

Драсни 1 ЛС с по-подробно обяснение, как точно я поддържаш развиваш и колко фена да очаквам на добре активна страница?
Правиш снимки специални с Watermark? Качваш видеа?

Драсни 1 ЛС да ми разясниш нещата и може да те взема за няколко страници.
 
От: Поддържане и развиване на фейсбук страници

Може ли и на мен да ми изпратиш инфото, което Монеф поиска, както и пример с вече развити страници
 
От: Поддържане и развиване на фейсбук страници

Моля и аз за повече информация като горните

Благодаря!
 
От: Поддържане и развиване на фейсбук страници

Здравей,
Бих искал да получа малко повече информация за услугата. Може също да ми пратиш някой твой проект. :)
 
От: Поддържане и развиване на фейсбук страници

Здравей,
имаш ли възможност да поемеш още 1 страница?
Прати референции за поддържани от теб страници.
Какво точно включва тази цена (брой постове на ден, картинки, статии и т.н.) Ти ли набавяш необходимите материали?
Очаквам ЛС
 
От: Поддържане и развиване на фейсбук страници

За съжаление немога да пращам ЛС . Имам интерес към вашата работа моля драснете едно Л.с
 
От: Поддържане и развиване на фейсбук страници

И аз се интересувам, ако може малко повече информация за вече реализирани такива странички, за да добия представа. Благодаря предварително.
 
От: Поддържане и развиване на фейсбук страници

Някой получава ли информация изобщо, защото не видях нито 1 отговор по въпросите?

Аз също се интересувам от всичката информация, която са дали колегите... Страници до сега развивани, колко поста дневно ще се качват, какво развитие ще получи страницата в + от това, което е ?

Имам 5-6 страници, които не смогвам да развивам, а и сега си правят по 2 милиона рийч.

Поздрави!
 
От: Поддържане и развиване на фейсбук страници

Някой получава ли информация изобщо, защото не видях нито 1 отговор по въпросите?

Аз също се интересувам от всичката информация, която са дали колегите... Страници до сега развивани, колко поста дневно ще се качват, какво развитие ще получи страницата в + от това, което е ?

Имам 5-6 страници, които не смогвам да развивам, а и сега си правят по 2 милиона рийч.

Поздрави!

А може ли да ми дадете инфо за вашите страници. Ако са в търсения от мен таргет, можем да се договорим за пускане на линкове.
Докато по основната тема ще си чакаме за отговор.
 
От: Поддържане и развиване на фейсбук страници

За съжаление и аз не съм получил никаква информация на лично :)
 
От: Поддържане и развиване на фейсбук страници

Ще почакаме, сега ми стана още по-интересно!
 

Горе