Подмажи ми се и спечели виртуален... морков :D :) (игра)

darkenergy_

Active Member
Драги колеги, мили съратници, предприемчиви люде, стартирам игра със следните условия:
- Трима души ще спечелят по един хубав текст на български език, написан от мое величество по избрана от тях тема :D
- Ще бъдат тримата, които по най-интересен начин ми се подмажат в темата - може с комплимент, стихотворение, песен, някоя смешка... Даже, ако я изпеете лично вие, ще останете дълбоко в сърцето ми во веки веков :D Важното е, да се почувствам специален :D :D

хаха :)
Очаквам ви :)

Ааа, да, краен срок на играта - 18 юни, а пък в неделя ще обявя победителите.
Гуд Люк :)
 
От: Подмажи ми се и спечели виртуален... морков :D :) (игра)

Много оригинално, адмирации /// подмазвам се
 
От: Подмажи ми се и спечели виртуален... морков :D :) (игра)

Колкото по-голямо егото, толкова повече боли. Сериозно ли имаш нужда някой да ти маже с вазелин егоцентричните рани или просто искаш да провериш на какви наколенки са способни хората за безплатна статия? :)

Това е реално питане, а не комплимент. Такива правя само, когато душата, а не егото страда. :)
 
От: Подмажи ми се и спечели виртуален... морков :D :) (игра)

Доста странна игра, но явно тенденцията е такава, защото хората от претрупване с информация и реклами почнаха да стават слепи докато не ги провокираш с нещо, даже по някога е нужна и някаква кретения.
Ще ми е интересно някой да заснеме видео клип рецитирайки ода за възхвала:lol:
 
От: Подмажи ми се и спечели виртуален... морков :D :) (игра)

Колкото по-голямо егото, толкова повече боли. Сериозно ли имаш нужда някой да ти маже с вазелин егоцентричните рани или просто искаш да провериш на какви наколенки са способни хората за безплатна статия? :)

Това е реално питане, а не комплимент. Такива правя само, когато душата, а не егото страда. :)

Хаха, за Бога, това е само игра :D
Идеята е да се позабавляваме :)
 
От: Подмажи ми се и спечели виртуален... морков :D :) (игра)

Доста странна игра, но явно тенденцията е такава, защото хората от претрупване с информация и реклами почнаха да стават слепи докато не ги провокираш с нещо, даже по някога е нужна и някаква кретения.
Ще ми е интересно някой да заснеме видео клип рецитирайки ода за възхвала:lol:

Хаха, на мен също :)

Колеги, целта е да се позабавляваме :)
 
От: Подмажи ми се и спечели виртуален... морков :D :) (игра)

Хаха, за Бога, това е само игра :D
Идеята е да се позабавляваме :)

хахаха - много забавно, за бога. Пейте, скачайте, премятайте се на цигански колелета и се правете на шутове, за да спечелите статия от ''мое величество''. Вие ще се излагате, а аз ще се забавлявам. :D

Успех на участниците и на ''ваше величество. :)
 
От: Подмажи ми се и спечели виртуален... морков :D :) (игра)

Но това е самоирония :D
Моля те, спри, ще развалиш играта.

:)

Благодаря, верни поданико, хаха :D
 
От: Подмажи ми се и спечели виртуален... морков :D :) (игра)

Благодаря, верни поданико, хаха :D

Самоирония???????? Не и от твоя страна.

Искаш участниците да се самоиронизират и да ти чешат егото за статия от 5 лв. Успех на всички верни поданици на негово величество. :)
 
От: Подмажи ми се и спечели виртуален... морков :D :) (игра)

Счупи тъпомера.
 
От: Подмажи ми се и спечели виртуален... морков :D :) (игра)

По готини бяха игрите с познайте колко ябълки си купих от лидл :)
 
От: Подмажи ми се и спечели виртуален... морков :D :) (игра)

Трябваше да измислиш нещо по хитро, с тоя "виртуален морков" някак си на мен лично малко коФти ми звучи, а имам чувство за хумор по принцип:mrgreen:, но имам и фантазия в излишък и ако съм мадама веднага бих си представила как правя някой неприлични неща с този морков па макар и виртуален.
Според мен тази игра само спам ще породи и все пак добре, че наградата не е виртуален кренвирш;)
 
От: Подмажи ми се и спечели виртуален... морков :D :) (игра)

@nandibandi, недей така :) Това е съвсем невинна закачка - нито чувствам потребност да си чеша егото, нито да излагам някого :D
Замисълът беше да стане нещо креативно, но... магията се развали, пръчката на Хари Потър се счупи, пък не разполагам с магическо лепило :)

Ако съм засегнал теб с нещо, моля да ме извиниш :)
Повярвай, онова предходното беше самоирония.
Остави ми на лично телефона си и като дойда в София след 2 седмици специално ще намина, където и да си, да пием по чай, лимонада или каквото ти се иска, да се увериш, че не изпитвам никаква потребност от хвалби. Всичко това беше замислено като шега :)
Впрочем, попитай колегите дали пиша за 5 лв :)

@uphero, благодаря, приятелю :) Предусещах аз, че ще мога да разчитам на теб в тежките виртуални моменти :D Не се притеснявай, все още имаш моето рамо :p

@BurnX, да, така беше. Смяташ ли, че виртуалните круши ще бъдат приети по-добре от тази тема? :)

@Websolut, оле-мале, въобще не бях помислил за това...

Колеги, в знак на извинение смятам да се заключа в прясно боядисания зелен москвич на баща ми и да се отдам на меланхолия.
Все пак, ако някой реши да се включи, ще си получи наградата, вече има един участник.

Свеж ден от мен :) И мислете за хубави неща ;)
 
От: Подмажи ми се и спечели виртуален... морков :D :) (игра)

@darkenergy, изобщо не си ме засегнал и се надявам и аз да не съм засегнала теб. Разбирам какви са били намеренията ти, но в случая идеята беше неудачна. При цялата ти доброта (предполагам, че е така - не те познавам) темата ти излъчва посланието: ''Целувайте ми задника и като послушни дресирани животни ще бъдете възнаградени с морков''. Знам, че не си го мисли така, но ти казвам как се получи на практика. Не всяка идея се оказва толкова забавна, колкото авторът и е смятал, когато я е родил. :)

Съжалявам, че счупих пръчката на Хари Потър, но от така замислената тема нямаше да се получи нищо креативно. Пробвай играта в някой клуб по БДСМ интереси - там ще се изтрепят за пръчката, пък може някои да се вържат и на моркова. :)

Винаги съм готова да пием каквато и да е топла или по-хладна безалкохолна напитка, но за моя радост не живея в София. Ако е писано да се срещнем - ще и тогава ще ти поднеса лично извинения за провалената закачка.

Не го приемай лично. Бих провалила темата на всеки, който гледа на участниците в създадената от него игра като на ''поданици на свое величество''. Знам, че си вложил доза ирония, но все пак си звучи кофти.

Успех със следващата игра - измисли нещо по-креативно. :)
 
От: Подмажи ми се и спечели виртуален... морков :D :) (игра)

Супер яката тема братле,
пиша ти шестица, даже две.
Текстовете ти са супер добри,
казвам ти го след като два ми подари.
Пишеш винаги много креативно,
да продаваш статиите по левче е противно,
Тройно да вдигнеш цената,
пак ще си в играта.
Изобщо не ти се подмазвам,
а чистата истина ти казвам.
С радост супер голяма,
с твой текст на сайта си ще направя промяна.
На колегите които темата не разбират
ще кажа само да се прибират,
даркенерджито пак избухна
и най-яката игричка пусна.

Хаве фън :D

Супер забавното ми беше да измисля текстчето. Оправи ми настроението след тежкия ден.
 
От: Подмажи ми се и спечели виртуален... морков :D :) (игра)

@nandibandi, амиии... такива работи се получават, щото си общуваме само виртуално :D Де да ми знаеш закачките :)

@kamentk, ти си готов текстописец, готино е, мерси :D :) Трупаш точки, хаха, а това ще се отрази на ценообразуването като поръчаш и статии :D :D :D
 
От: Подмажи ми се и спечели виртуален... морков :D :) (игра)

Баси майката - аз знам много неща но никога нямаше да се тя за маркетинга който се опитваш да направиш - само малко трябва да го огладиш :)
 
От: Подмажи ми се и спечели виртуален... морков :D :) (игра)

Ти си най-добрия в тоя форум с най-пухкавите бузки.
И женати е най-щастливата жена на света! :D
 
От: Подмажи ми се и спечели виртуален... морков :D :) (игра)

Хей, неделя мина. Победител ли съм? :D

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk
 
От: Подмажи ми се и спечели виртуален... морков :D :) (игра)

Писателските умения на Вазов и други такива жалки подобия на писатели бледнеят пред твоята мисия да създаваш текстове които радват цялата нация!
 

Горе