Подпомага ли България избиването на жени и деца в Украйна?

От: Подпомага ли България избиването на жени и деца в Украйна?

Добре че нямам телевизор и не чета българска преса..... Тотал щета отвсякъде...
 
От: Подпомага ли България избиването на жени и деца в Украйна?

Оръжието се продава. Какъв по-точно е проблема?
 
От: Подпомага ли България избиването на жени и деца в Украйна?

Оръжието се продава. Какъв по-точно е проблема?

Тези джипове са руско производство и няма на кой друг да са,освен на армията ни.Официална информация от МО-няма,което според мен значи,че ги даваме без пари,щот' сме много богати...
 
И аз съм ги виждал - към края на декември месец. На тирове бяха качени камиони - с украйнското знаме и надпис KFOR (то и на тези има)
те са собственост на украйна и сега си ги прибират (от косово) не виждам нищо странно, имат нужда от тях
rofl.gif
 
От: Подпомага ли България избиването на жени и деца в Украйна?

Общо взето, поредната пръдня на Волен.
 
От: Подпомага ли България избиването на жени и деца в Украйна?

Подпомага ли България избиването на жени и деца в Украйна?- ДА,подпомага го.И политически,и технически,както се вижда. :mad:
 
От: Подпомага ли България избиването на жени и деца в Украйна?

Пак се бутаме между шамарите, ама пак ще му хапнем тиквата. Нямам думи вече, прост народ слаба държава. Ей Бърнито да дойде да го изкоментира, аз ми писна вече.
 
От: Подпомага ли България избиването на жени и деца в Украйна?

Подпомага ли България избиването на жени и деца в Украйна?- ДА,подпомага го.И политически,и технически,както се вижда. :mad:
България произвежда и продава оръжие от край време. Ако го продаваше на руснаците, проблем ли щеше да е за тебе?
 
От: Подпомага ли България избиването на жени и деца в Украйна?

Произвежда и продава оръжие,окей.Но тази техника не я е произвела и няма информация да я е продала.Следователно я подарява.Както подари Т-72ките на Маке-тата.
 
От: Подпомага ли България избиването на жени и деца в Украйна?

Всичко ли ни е наред,че пращаме техника към фашагите в Киев?!...
Ето линкове към новината,която ме възмути:

Сидеров алармира: Пренасят военна техника за Украйна през България/

Волен Сидеров: Пренасят военна техника за Украйна през България (ВИДЕО)

Мен ме възмущава пък падението на такива като теб, които са на час по лъжичката на руска пропаганда и то от най-долната по ТВ Алфа.
Как така в този репортаж не сложиха с кръгче белият джип на който пише KFOR?!?

Владко вижда лепенки турени на няколко уазки и как Волен вика ние им даваме техника и вече всичко е точно во веки. Ей сигурно в комунизма са си играели повече с пропагандата явно е било по-високо нивото на масата тогава!
 
От: Подпомага ли България избиването на жени и деца в Украйна?

Само като се прочете Волен Сидеров каза.... и "новината" някак губи почва. Тоя човек освен да лъже и да се пече на Варадеро - друго не може да прави. Как има хора дето все още го взимат на сериозно...
 
От: Подпомага ли България избиването на жени и деца в Украйна?

В тази тема не искам да намесвам нито руската,нито западната пропаганда.Говоря за България конкретно.Няма значение,кой е източника,важното е,че информацията е достоверна.Норта също каза,че е виждал транспортирането на подобна техника още през Декември.На фона,че спряха вчера 38 влака и оставиха няколкостотин човека без работа,ако подаряват техника на укропите,макетата или който и да е,си е направо гавра.
 
От: Подпомага ли България избиването на жени и деца в Украйна?

ако подаряват техника на укропите

Не сме продавали/подарявали техника. Тези джипове/камиони според мен са украйнски и сега си ги прибират от Косово (виж какво значи KFOR и защо има такъв надпис върху техниката).
 
От: От: Подпомага ли България избиването на жени и деца в Украйна?

Не сме продавали/подарявали техника. Тези джипове/камиони според мен са украйнски и сега си ги прибират от Косово (виж какво значи KFOR и защо има такъв надпис върху техниката).
Значи уазките са украински,а другите джипове-натовски?Ако идват от Косово,едва ли са минали през Сърбия,т.е. са минали през Македония.Пътуват към морето и им е много по-близо и удобно да минат по магистрала Тракия.Според мен са наши джипките и едва ли са празни...
 
От: От: От: Подпомага ли България избиването на жени и деца в Украйна?

Значи уазките са украински,а другите джипове-натовски?Ако идват от Косово,едва ли са минали през Сърбия,т.е. са минали през Македония.Пътуват към морето и им е много по-близо и удобно да минат по магистрала Тракия.Според мен са наши джипките и едва ли са празни...

Eй голям конспиратор си ..... а иначе викаш по-лесно е да минеш през Тракия, вместо Хемус за Украйна?
 
От: Подпомага ли България избиването на жени и деца в Украйна?

Блеки, значи за теб човек който не е съгласен с теб и политиката на "Великата САЩ" е пропаднал тъй ли?
Е значи и мен ме пиши в списъка!!!
Мен ме възмущава пък падението на такива като теб, които са на час по лъжичката на руска пропаганда и то от най-долната по ТВ Алфа.
Как така в този репортаж не сложиха с кръгче белият джип на който пише KFOR?!?

Владко вижда лепенки турени на няколко уазки и как Волен вика ние им даваме техника и вече всичко е точно во веки. Ей сигурно в комунизма са си играели повече с пропагандата явно е било по-високо нивото на масата тогава!
 
От: От: От: Подпомага ли България избиването на жени и деца в Украйна?

Eй голям конспиратор си ..... а иначе викаш по-лесно е да минеш през Тракия, вместо Хемус за Украйна?
Не бе,разсъждавам логично.Кое е конспирация?Изказа се теза,че са коли на КФОР и идват от Косово в посока Украйна,ама минават по заобиколния път?!..Около София никой не ги е виждал,следователно е най-логично да са от някое поделение в отсечката между София и Ловеч... ;)
 
От: Подпомага ли България избиването на жени и деца в Украйна?

И за колко автомобила става въпрос? 2?
 
От: Подпомага ли България избиването на жени и деца в Украйна?

Блеки, значи за теб човек който не е съгласен с теб и политиката на "Великата САЩ" е пропаднал тъй ли?
Е значи и мен ме пиши в списъка!!!

Ама много си ми смешен в абсолютно тема си като някво лапенце от детската градина 1-во или 2-ро отделение още пълнещо си задника с пясък.

Темата е не САЩ, а и нямам спомен да съм защитавал социализма, който се тресе сега в САЩ. Темата е големи КОНСПИРАТОРИ, които са на час по лъжичката с руска пропаганда, за жалост и ти сам се вкара в този клуб.

А къде е пропагандата Волен вика нашите/МО шипват техника за Украйна дава някакви кадри маркира украинското знаме и казва виждате ли БЕ прав съм - и Владко веднага рипа нашите пращат техника и това е 100% потвърден факт. Като някак си пропуска белият джип на, който пише KFOR. След това някой се намесва като мен, спомена за тежката пропаганда и след това се намисаш ти и веднага как съм защитавал Хамериканците и как всички, които не го защитава ли били пропаднали - WTF? И гордо като Матросов се хвърляш в лагера на защитниците ... ЧОВЕК как по ДЯВОЛИТЕ може да си толкова лабилен и да си изсмукваш нещата от гъза си и да си вярваш?

Хайде след цялата тази увертюра виж БЕЛИЯТ ДЖИП в началото на КЛИПА и виж какво пише?
След това виж какво е писал Волен!

И ако не можеш да направи 2 и 2 че това е поредната манипулация на Волен, то по-добре ми удари един игнор!
 

Горе