Подредба на меню

JimBo

Member
Здравейте колеги,
Един приятел реши да си прави е-магазин, и е дал нещата да му ги прави баджанака, обаче баджанака му нищо не разбира като мене и е качвал каквото си хареса вътре и смята за необходимо. И вече му е казал ок готов си можеш да си качваш нещата /продуктите/. И нашия човек почва да качва обаче в един момент решава да направи някой промени и изтрива много неща, като най-вече менюто. Сега не може да се създаде меню. При всеки опит да се направи меню дава грешка - "Сигурни ли сте че искате да направите това?".... Някой може ли да помогне? Благодаря!
 
От: Подредба на меню

Един приятел реши да си прави е-магазин, и е дал нещата да му ги прави баджанака, обаче баджанака му нищо не разбира ...

:lol: .
 
От: Подредба на меню

Здравейте колеги,
При опит за създаване на меню се появява този надпис - Виж файлът 13611

Ако някой може да помогне ще му бъда благодарен. Сайтът е двуезичен и човека е ползвал xili-language разширение, дали не е в него проблема? Благодаря Ви предварително.

п.с. Странникът , казвам дословно нещата както са. Аз се занимавам със съвсем други неща и не съм на ясно, затова се обръщам към този форум за да мога да дам идея на човека от какво може да бъде. Мога да дам на някой и паролите за достъп до администраторския панела, не ми е проблем. Така прочетено наистина звучи смешно, но за България си е трагично. Разликата между България и Щатите е в това, че там ако питаш - "Как да си развия крушката?" веднага получаваш стотици предложения и идеи, а тук в България на същия въпрос само присмех и сарказъм. Благодаря Ви.
 
От: Подредба на меню

JimBo - файла ти не е достъпен - качи го на произволен сайт за споделяне на изображения и пусни връзка към файла.

Това с баджанака всъщност е трагично, а не смешно. Трагична е шуробаджанашката реалност ...
А сравнението - развиване на крушката с изграждане на онлайн бизнес ... по-добре недей.
 
От: Подредба на меню

Не ми се е случвало до сега ползвам от 2 години wordpress но съм нямал такъв проблем.
 
От: Подредба на меню

Интересното е, че не ми дава да правя никаква промяна дори в общите настройки на самия wordpress...?! Появява се отново същият надпис...
 
От: Подредба на меню

Не знам. Ако сайта е нов просто преинсталирай wordpressa.
 
От: Подредба на меню

На мен ми се е случвало да ми излиза такъв надпис... исках да променя нещо малко и вместо да отварям ftp и т.н за по -бързо решиш да бутам в едитора на worpress и естествено нещо обърках ..в резултат на което всичко гръмна при мен проблема се реши когато си оправих бъркотията.. а иначе моят съвет е да попитате "баджанака" дали не е правил нещо в което се съмнява.. и наистина подкрепям горното мнение ако сайта е нов по-добре направете нова инсталация.. или пък наай - добре обърнете се към специалист
 

Горе