Подходящи афилиейт програми за блогър

lakshmi

New Member
Привет!

Напоследък се замислих за слагането на афилиейт на моя блог (в подписа ми).
Чета от няколко дни за това, но още не съм сигурна коя такава програма ще е подходяща за него. Предполагам, че ще получа критики, защото е писано много по темата и е така наистина. Но искам мнения на хора, които адекватно ще ме посъветват с конкретни афилиейт, които са доказано коректни. Нали форумът е за това.
Например, след като прочетох не толкова добри мнения за Грабо, засега ще се въздържа.
Благодаря предварително на всички, които ще изкажат мнение по темата ми.

:)

П.П. Заглавието не го докарах както трябва :)))
 
Последно редактирано:
От: Подходящи афилиейт програми за блогър

колега от форума предлага за часовници и е точен, поразрови се и намери темата
 
За български аф. програми, виж какво има из БГ нета. Адсенс и етаргет също може да имаш в предвид. Но едно знай = големия трафик ще ти донесе и по-значими резултати. Все пак тук масовката също е важна. Пробвай и с продажба на статии, което се превръща в все по-популярен метод за монетиризация на блог или сайт. Но тук за целта ще е нужно да докажеш добър трафик, както и приятна визия,.
 
От: Подходящи афилиейт програми за блогър

Благодаря за съдействието :))
А някой би ли ми дал линк с обяснение или обяснил накратко, след като си избрах афилиейт програма и получих код, как да го сложа в блога си?
 
От: Подходящи афилиейт програми за блогър

Благодаря за съдействието :))
А някой би ли ми дал линк с обяснение или обяснил накратко, след като си избрах афилиейт програма и получих код, как да го сложа в блога си?

Може да го сложиш директно в постовете.
Като widget - Layout -> Add a Gadget -> HTML/JavaScript
Директно в кода(хубаво е да си направиш бакъп преди да ръчкаш) - Template -> Edit HTML
 
От: От: Подходящи афилиейт програми за блогър

Може да го сложиш директно в постовете.
Като widget - Layout -> Add a Gadget -> HTML/JavaScript
Директно в кода(хубаво е да си направиш бакъп преди да ръчкаш) - Template -> Edit HTML
Благодаря :)
След ровене из нета стигнах до HTML/JavaScript, но излиза онова, което слагам, т.е. линка с кода. Къде греша?
 
От: Подходящи афилиейт програми за блогър

ivon.bg
но смятам и други да сложа, затова искам да разбера как става
:)
 
От: Подходящи афилиейт програми за блогър

Доколкото видях то е обикновен линк не e скрипт, за това така ти го вади. В този случай може да ползваш Add a Gadget -> Link list или като линк директно в поста(при композирането/редактирането на поста има горе в менютата едно Link).
 
От: От: Подходящи афилиейт програми за блогър

Доколкото видях то е обикновен линк не e скрипт, за това така ти го вади. В този случай може да ползваш Add a Gadget -> Link list или като линк директно в поста(при композирането/редактирането на поста има горе в менютата едно Link).

Отново благодаря за съдействието, ще ги питам за скрипт тогава.
:)
 

Горе