Покана за oneplus 2

BurnX

Well-Known Member
Получих покана за покупка на телефон oneplus 2 (засега този телефон може да се купи само с покана). Поканата е валидна 72 часа , яко някой я иска - да ми пише лично.
Аз съм със oneplus one от около месец и съм пре доволен от телефона. До България дойде за 3 дни от Англия с DHL.
 
От: Покана за oneplus 2

(засега този телефон може да се купи само с покана)

Комплексарска история :cry: сега с покани, след това всеки ще може да купи същия. И какъв е смисъла от тези покани?
айде да видим дали някой от тук ще се хване на въдичката
 
От: От: Покана за oneplus 2

Комплексарска история :cry: сега с покани, след това всеки ще може да купи същия. И какъв е смисъла от тези покани?
айде да видим дали някой от тук ще се хване на въдичката

1цата вече е пусната свободно, но 2ката е с покани. Това е някаква маркетинг стратегия на компанията доколкото знам. Така поддържат интереса на клиентите.
 
От: От: Покана за oneplus 2

1цата вече е пусната свободно, но 2ката е с покани. Това е някаква маркетинг стратегия на компанията доколкото знам. Така поддържат интереса на клиентите.

Мен, не сварват да произвеждат. А и бяха обещали 2-та серия да е без покани, но явно пак са се осрали.
 
От: Покана за oneplus 2

Наскоро видях че продават и някакъв нов Х , но не съм гледал какви спецификации има. Както казах съм много доволен от 1цата.
 
От: Покана за oneplus 2

Сега четох , че за новия Х ще се пускат през декември часове със свободни поръчки. И през определени периоди ще има такива часове , когато може свободно да се купи. За тази цена едва ли има конкуренция като параметри.
 

Горе