Полезна програмка за драскачи и уеб парвенюта

harkon

New Member
Изчислява думите във всяка статия и общия брой думи във всички статии.
Калкулира дължимата сума за всички статии.

harkon.jpg

В примера е посочена цена от $0,007 на дума или $7 за 1000 думи. Вижда се, че дължимата сума за посочените статии е $32,49.
 
От: Полезна програмка за драскачи и уеб парвенюта

Никой не коментира. Явно броите думите на пръсти ...
 
От: Полезна програмка за драскачи и уеб парвенюта

Всъщност масово се ползва брояча на MS WORD.
 
От: Полезна програмка за драскачи и уеб парвенюта

Харконе, аз като програмист ако ми дотрябва нещо такова, си го пиша за до 20 минути. Ако искам да е по-сложно, мога да отделя и час. Направо ме сърби да напиша набързо такъв скрипт на php, но не искам да ти развалям темата.
 
От: Полезна програмка за драскачи и уеб парвенюта

Харконе, аз като програмист ако ми дотрябва нещо такова, си го пиша за до 20 минути. Ако искам да е по-сложно, мога да отделя и час. Направо ме сърби да напиша набързо такъв скрипт на php, но не искам да ти развалям темата.
Ами пиши и споделяй. Аз пък намерих тази за по-малко от 20 минути и я ползвам непрекъснато. Не вярвам да изготвиш по-добра.
 
От: Полезна програмка за драскачи и уеб парвенюта

Ако правилно съм те разбрал по-горе питаш как могат да се видят думите от няколко статии в един и същи word file. Поне при мен е само като го маркирам текста и веднага ми изписва бр. думи.
 
От: Полезна програмка за драскачи и уеб парвенюта

Ако правилно съм те разбрал по-горе питаш как могат да се видят думите от няколко статии в един и същи word file. Поне при мен е само като го маркирам текста и веднага ми изписва бр. думи.

Не си разбрал.
 
От: Полезна програмка за драскачи и уеб парвенюта

Ето това е! Направи добро и изяж г**но! harkon предлага нещо наистина полезно и го споделя с други /не го пази за себе си/, но веднага се намира някой кретен, който да се заяде и да философства тъпо! Ей, вкарвайте малко мисъл в действията си бе хораааа! Не всяка тема може да бъде поле за изява на комплексарските ви изпарения!
 
От: Полезна програмка за драскачи и уеб парвенюта

Не мога да реша - гурска просто фенка на харкон ли е, или е време да я поканим при "Хейтърите"?
 
От: Полезна програмка за драскачи и уеб парвенюта

Не мога да реша - гурска просто фенка на харкон ли е, или е време да я поканим при "Хейтърите"?
Заедно с мен обаче, ще трябва да поканиш половината предприемач :D
И за твое сведение, за разлика от истинските “хейтъри“, аз се радвам на успехите на другите и готините идеи :)
 
От: Полезна програмка за драскачи и уеб парвенюта

Е то е въпрос на личен избор туй какво точно ще хейтиш.. :rolleyes: . Важното е да се демонстрира уникален стил и да се практикува при (почти) всеки удобен случай.

То и аз се радвам на много неща, ама гледам да пазя тия си съкровени чувства за себе си.... :oops: . Не са полезни за имиджъ :) .
 
От: Полезна програмка за драскачи и уеб парвенюта

Е то е въпрос на личен избор туй какво точно ще хейтиш.. :rolleyes: . Важното е да се демонстрира уникален стил и да се практикува при (почти) всеки удобен случай.

То и аз се радвам на много неща, ама гледам да пазя тия си съкровени чувства за себе си.... :oops: . Не са полезни за имиджъ :) .
Ти пък намери на кой да го кажеш :) изразявам се тук веднъж на 6 месеца :lol: Някой от нас хейти в момента, не забелязваш ли? :D няма да посочвам...
 
От: Полезна програмка за драскачи и уеб парвенюта

Ето това е! Направи добро и изяж г**но! harkon предлага нещо наистина полезно и го споделя с други /не го пази за себе си/, но веднага се намира някой кретен, който да се заяде и да философства тъпо! Ей, вкарвайте малко мисъл в действията си бе хораааа! Не всяка тема може да бъде поле за изява на комплексарските ви изпарения!

Мисля, че не си забелязала, че всички коментари тръгнаха след:
Никой не коментира. Явно броите думите на пръсти ...

айде сега помисли защо се получиха такива коментари :wink:
 
От: От: Полезна програмка за драскачи и уеб парвенюта

айде сега помисли защо се получиха такива коментари :wink:

Няма какво да мисля по това. Целта бе да има коментари.
 
От: От: Полезна програмка за драскачи и уеб парвенюта

Мисля, че не си забелязала, че всички коментари тръгнаха след:


айде сега помисли защо се получиха такива коментари :wink:
Е, предполагам това е провокация, за да се раздвижи темата. Защо трябва да се приема лично? :lol: Иначе нямаше да стане весело... ето - мен изпращат при "Хейтърите", някой си направи самореклама, трети нападат, четвърти така и не разбраха за каква програма иде реч /вероятно защото са от онези, които броят на пръсти/ :roll: Всичко си е в реда на нещата... :D
 
От: От: Полезна програмка за драскачи и уеб парвенюта

не беше към теб!, а към gurska.
Тя нещо се сърди...

Не, не се сърдя... няма за какво, в думите ти има логика, но случаят е друг... просто някои хора лесно се връзват на провокации, а те не са отправени към някого конкретно или със злоба, типична провокативна подбуда за диалог :) често срещан похват в журналистическите среди..
 

Горе