Полезни теми за SEO за начинаещи

Статус
Not open for further replies.
От: Полезни теми за SEO за начинаещи

... само да има кой да не го мързи да чете и да работи :)

някой да сложи рейтинг отличен , че аз по погрешка натиснах добро ..
 
Последно редактирано:
От: Полезни теми за SEO за начинаещи

брее
браво coolice!
:)
аплодисменти!!
Сега ще нацъкам отлични рейтинги оценки везнички и квото яко има за цъкане.
 
От: Полезни теми за SEO за начинаещи

Крайно време беше да се направи нещо като "Step By Step About Search Engine Optimization" във форума.Браво Coolice!
 
От: Полезни теми за SEO за начинаещи

Ааа разбихтеме сега пак нема да се спи
 
От: Полезни теми за SEO за начинаещи

Тъй като се занимавам със SEO отскоро има едно нещо което живо ме вълнува и искам да попитам.

Когато се постват коментари във форуми..
1. Има ли значение броя коментари които поствам за тежестта на беклинка във футъра, тоест ако постна 3 коментара в една и съща тема (същото искам да знам и за самия форум)- втория и третия ще тежат ли по малко от първия и въобще ще тежат ли? (без да използвам прокси)
2. Има ли ефект да се прави мултипостинг с прокси - без да се прекалява разбира се?

Мерси предварително
 
От: Полезни теми за SEO за начинаещи

най-голямото значение е "линк" от "домейн"
после с какво и по-колко време ще си занимаваш, ти е съвсем твоята загуба на време :)
надявам се да си ме разбрал
 
От: От: Полезни теми за SEO за начинаещи

Още едно въпросче - предполагам е МНОГО важно анкор текста във беклинковете да се съдържа в контента, мета и тайтъл-а на самата страница към която сочи линка.
Вярно или не?
 
От: Полезни теми за SEO за начинаещи

Има доста интересни неща стига човек да има време да чете и експериментира

Още едно въпросче - предполагам е МНОГО важно анкор текста във беклинковете да се съдържа в контента, мета и тайтъл-а на самата страница към която сочи линка.
Вярно или не?
Ами и да и не :) не, защото няма никакво значение, дали анкора ти го има в таговете и да, защото ако оптимизираш сайт за 'чорапи', какъв е смисъла 'чорапи' да не присъства в тайтъла и др тагове на сайта
 
От: Полезни теми за SEO за начинаещи

много се извинявам че не пиша по темата но неможах да намера тема сварзана с моя проблем.имам одебрение от googleAdSense ,но ми дава да сложа само търсачката
другите реклами не ми дава и ми показва ( To make script tags using the "src" attribute work correctly when using the HTML module, defer="defer" has been added after the URL.:( ако някой има нещо в предвид да пише :shock:
 
От: Полезни теми за SEO за начинаещи

Аз ползвам SEO оптимизацията на superhosting.bg (15лв./година) и съм много доволен.
 
От: Полезни теми за SEO за начинаещи

Доста полезни статии.Браво на автора. Сега остана и да я прочета :D
 
От: Полезни теми за SEO за начинаещи

Въпрос с практическа стойност от дилетантка:
Кое е по-за предпочитане при водене на собствен блог - да се напънеш и да се поограмотиш или да наемеш човек, който от време на време да попоглежда какво правиш?
 
Статус
Not open for further replies.

Горе