Полезно за дропшипърите

elica_prevodi

New Member
За всички, които се занимават или искат да се занимават с Дропшипинг открих един полезен списък от такива сайтове - главно китайски.

http://top50chinadropshippers.com/

Успех!
 
Последно редактирано:
От: Полезно за дропшипърите

Като цяло са коректни, повечето дават поне 15% намаление на продуктите от сайтовете си, като някои раздават и бонуси в долари за брой продадени артикули или пък направо продукти от магазина им, могат да се намерят доста добри предложения, но ако решите да продавате в държави като Англия, Германия или друга страна веднага идва проблема с бавната доставка, пратките се доставят винаги за 30 дни и се губи малко ползата от услугата им понеже ако някой иска да чака 30 дни го взима директно от по-големите китайски сайтове.
 
Последно редактирано:
От: От: Полезно за дропшипърите

но ако решите да продавате в държави като Англия, Германия или друга страна веднага идва проблема с бавната доставка

Ако продаваш само с определена страна там има фирми, които предлагат услуги склад и пакетиране. Шипваш до техния склад и няма да имаш бавни доставки :)
 
Re: От: От: Полезно за дропшипърите

Ако продаваш само с определена страна там има фирми, които предлагат услуги склад и пакетиране. Шипваш до техния склад и няма да имаш бавни доставки :)
Да, локалните дропшипъри винаги са си за предпочитане. Колкото до това колко са коректни и дали няма да теб да ти го дават на някаква цена(с някаква що годе добра търговска отстъпка), а те подбива в Амазон и/или eBay, вече с такива не са ти нужни да работиш с тях. ;)
 
От: Полезно за дропшипърите

Гледам обаче, че конкуренцията в Амазон в сравнение с тези сайтове е станала убийствена и много трудно вече се намира печалба в дадената стока. Понякога в Амазон даже са по-ниски цените от китайския сайт.
 
От: Полезно за дропшипърите

Здравейте, колеги. Вече от година успешно продавам по моделът дропшипинг в Амазон и Ибей. Ако някой се интересува може да ми пише на скайп, защото не съм редовен във форума.

skype: georgi-raichev
facebook: Георги Райчев

Ще се радвам ако мога да бъда полезен :)
 
От: Полезно за дропшипърите

Здравейте,
смятам да започна да се занимавам с дропшипинг в Амазон и Ибей, но честно казано ми е малко непознато въпреки, че съм изчела почти всякаква информация намираща се в интерент пространството.Все още не мога да се престраша да публикувам обява,защото всичко това ми се вижда малко сложно :( Моля ви ако някой разбира от това, нека ми пише на лично съобщение, ако е необходимо ще си заплатя услугата, само и само да се науча :)
Благодаря :)
 
От: Полезно за дропшипърите

С какво смятате да се занимавате в Амазон? щото то си зависи изцяло от продукта/стоката...
 

Горе