Ползване на тема от themeforest за два сайта

elflame

Well-Known Member
Искам да закупя тема от themeforest но да я ползвам за два сайта възможно ли е не съм купувал до сега и не знам. Просто не знам каква е схемата им на работа. Само предполага, че ако закупиш регистрираш домейн и получаваш съпорт и ъпгрейди само за този домейн? Или имат някакви защити и може да я ползваш само за един домейн?
 
Никой ле не купува теми?
За последно мисля, че се набутах с 50$ преди 3 години за поредното лайно. След това ми писна и си написах една от нулата въз основа на _s и bootstrap и си я къстъмизирам за всеки сайт.
Зависи от темата, някои могат, други не.
Според лиценза не може. На практика няма никакви проблеми.
Въпрос на личен избор.
 
Според лиценза не може. На практика няма никакви проблеми.
Зависи, аз съм срещал теми, които не стават да се пуснат на друг домейн. Може и да има някакъви начини, които не знам, но не успях да ги подкарам на друго място.
 
Никой ле не купува теми?
Зависи. Аз съм ползвал на повече от един сайт. Няма проблем. Но ако е с ключ, не става. Но зависи от ключа де. За момента съм попадал на такива теми, които са ок за много домейни. А не е като да съм купувал 1-2. :)
 
Принципно могат да се използват на много домейни, но мисля че е без ъпдейтите.
Значи, ако искаш да се ъпдейтваш през админката има плъгин Envato Market. Не мисля, че има проблем след като имаш API key да се ъпдейтваш.

Но дори ида има някаква защита, като си купил тема тя е във твоите downloads и нищо не ти пречи да се ъпдейтваш ръчно.
 
Значи, ако искаш да се ъпдейтваш през админката има плъгин Envato Market. Не мисля, че има проблем след като имаш API key да се ъпдейтваш.

Но дори ида има някаква защита, като си купил тема тя е във твоите downloads и нищо не ти пречи да се ъпдейтваш ръчно.
So true. :)
 

Горе