Помогнете!

CODEXGIGAS

Active Member
Здравейте на всички! Искам помощ относно това да издиря абсолютно всички мотиватори в България в стил Юли Тонкин и всички фейсбук специалисти като Стилиян Запорожанов. С интерес постоянно следя тези двама човека и следя всички тяхни действия в ютуб , фейсбук и официалните им сайтове. Моля , ако знаете за още такива хора , споделете ги с мен. Сигурен съм , че повечето от вас са срещали и са попадали на много такива хора. Нека , да научим техните имена и да се възползваме от тях. Ще ви бъда много благодарен , ако споделите с мен.

==> До екипа на предприемач.com. Моля ви , не изтривайте темата , това е много полезна тема и доста хора , може да имат интерес към всички тези специалисти и мотиватори , които ще се изброят тук. Ако естествено , темата не се напълни с "хейт" и "тролове" както винаги се получава.
 
Ако следваш нещата, които някой друг е направил преди теб никога няма да успееш. Много се чудя на такива хора, които имат някакви идоли. В живота всичко е проба/грешка, не пробваш ли нещо ново няма как да станат нещата. Иначе просто си креташ и си поредната овца в стадото :)

П.П: Това не е хейт!
 
@slavchev абе не си много прав, няма лошо човек да се учи от по напредналите, без да ги копира разбира се. Няма нужда да се блъскаш, след като някой отдавна е открил топлата вода в много отношения.
 
Together Bulgaria ( в частност Ивелин Михайлов). https://www.youtube.com/channel/UC0j7U3Ns_wNNbEfnnsCP6Gw
Определено и Мартин Сребров, който има рубрика за недвижимите имоти споделят доста интересни и полезни неща, които могат да ти помогнат за личностното развитие.
 
Стойне Василев е голям пич, следя му кариерата още като беше Бат Тони. Харесва ми стила му, не ползва клишета и гръмки фрази, като Тонкин. От всички, може би само той има реален опит с финанси и бизнес. Другите го докарват повече на приказки :)
 
Стойне Василев е голям пич, следя му кариерата още като беше Бат Тони. Харесва ми стила му, не ползва клишета и гръмки фрази, като Тонкин. От всички, може би само той има реален опит с финанси и бизнес. Другите го докарват повече на приказки :)
Малко офтопик!

Биааро, братле, като каза Стойне, какво мислиш за:
https://www.predpriemach.com/threads/Какво-мислите-за-Исторически-парк.72293/page-8#post-878419
 
Together Bulgaria ( в частност Ивелин Михайлов). https://www.youtube.com/channel/UC0j7U3Ns_wNNbEfnnsCP6Gw
Определено и Мартин Сребров, който има рубрика за недвижимите имоти споделят доста интересни и полезни неща, които могат да ти помогнат за личностното развитие.


Същите тези нападат хора като Стойне и Александър наричайки ги клика. Дъното се дълбае:

94_B46_FE8-71_F9-473_E-_A166-297_B9_A177702.jpg
 
Същите тези нападат хора като Стойне и Александър наричайки ги клика. Дъното се дълбае:

94_B46_FE8-71_F9-473_E-_A166-297_B9_A177702.jpg
тоя от тегодър нещо си не е ли пича дето повтаряше постоянно приятелче? С една такава срамежлива усмивка?
 
Мисля че цялата КЛИКА :) можете да извлечете огромна полза от създалата се ситуация. Ивелин Михайлов допусна огромна грешка, като си изпусна нервите с онова клипче и сам си заби нож в гърба. Много жалко, защото го харесвах, от времето, когато беше дебел :) Ако скандал се разгори още повече, за теб и Стойне ще се получи много добре. Така или иначе, повечето хора, които се занимават с финанси и бизнес, вече са чули за това.


Малко офтопик!

Биааро, братле, като каза Стойне, какво мислиш за:
https://www.predpriemach.com/threads/Какво-мислите-за-Исторически-парк.72293/page-8#post-878419
 
Същите тези нападат хора като Стойне и Александър наричайки ги клика. Дъното се дълбае:

94_B46_FE8-71_F9-473_E-_A166-297_B9_A177702.jpg
Е и какво от това? MateiMAtei е попитал и аз споделям за Ивелин Михайлов, тъй като смятам, че доста от нещата, които казва ми подмогат в личностното развитие. Нямам нищо против Стойне Василев- бил съм на два негови семинари и смея да твърдя, че от него също има какво да се научи, тъй като има доста богат опит в бизнеса.
 
Идеята ми е да науча нещо ново , полезно и нещо интересно. Не е идеята да следвам някой. Понякога в едно изречение се крие много истина , която ти самия знае , но никога не си обръщал внимание на това. Попивам цялата информация и се възползвам от нея. Идеите ми вече са създадени , въпроса е да добивам още повече информация за всичко , дори и просто мотивация да е. Всичко това ми е един вид хоби и в момента , чета доста мотивационни книги. Идеята ми е "Да се обогатя като човек от още много различни хора с даден опит". Хубаво е да си запълваш времето с нещо полезно.
 

Горе