1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.

Помощ за избор на CMS

Дискусията в 'Онлайн Магазини' стартирана от Hrist0, Ян 9, 2017.

1. Hrist0

Hrist0 Member

Рег.:
    Авг 8, 2016
    Съобщения:
    48
    Харесвания:
    3
    Точки:
    8
    Място:
    Sofia, Burgas
    Здравейте,

Чукча не читател, чукча е писател, та и аз така - четох, четох, пък реших да питам.

Ще трябва да вдигам уебсайт за продажба на 5-10 услуги, които никога няма да станат повече, просто ще са много специализирани. Услугите ще се продават както у нас, така и в чужбина. В тази връзка ми трябва да вдигна уебсайт, който да ми помогне с тази цел. Трябва да бъде:
    - лек и бърз естествено
    - да позволява плъгини за paypal, skrill или друга платежна система
    - ако може - да поддържа плъгин за биткоини - не знам дали има такива, но все пак - ще е готино ако го има
    - да може да поддържа добра афилиейт програма. Основните продажби ще бъдат чрез афилиейт, така че ми трябва пълната функционалност там, следене и отчитане на комисионни и т.н.
    - още се чудя дали ми трябва многоезичност или да вдигам отделен сайт за всяка страна - някакви съвети и тук?

Ами това е засега, надявам се на конструктивни предложения, ако имате въпроси - питайте.

2. Jhin

Jhin New Member

Рег.:
    Дек 23, 2016
    Съобщения:
    23
    Харесвания:
    6
    Точки:
    3
    Здравей,
    Препоръчвам ти Wordpress. За първите 2 и последното изискване съм напълно сигурен, че има такива плъгини. За останалите не съм сигурен. Лесно се управлява от Dashboard.
    Дано съм бил полезен!

Сподели страницата