Помощ за избор на CMS

Дискусията в 'Онлайн Магазини' стартирана от Hrist0, Ян 9, 2017.

1. Hrist0

Hrist0 Member

Рег.:
    Авг 8, 2016
    Съобщения:
    83
    Харесвания:
    11
    Точки:
    8
    Място:
    Sofia, Burgas
    Здравейте,

Чукча не читател, чукча е писател, та и аз така - четох, четох, пък реших да питам.

Ще трябва да вдигам уебсайт за продажба на 5-10 услуги, които никога няма да станат повече, просто ще са много специализирани. Услугите ще се продават както у нас, така и в чужбина. В тази връзка ми трябва да вдигна уебсайт, който да ми помогне с тази цел. Трябва да бъде:
    - лек и бърз естествено
    - да позволява плъгини за paypal, skrill или друга платежна система
    - ако може - да поддържа плъгин за биткоини - не знам дали има такива, но все пак - ще е готино ако го има
    - да може да поддържа добра афилиейт програма. Основните продажби ще бъдат чрез афилиейт, така че ми трябва пълната функционалност там, следене и отчитане на комисионни и т.н.
    - още се чудя дали ми трябва многоезичност или да вдигам отделен сайт за всяка страна - някакви съвети и тук?

Ами това е засега, надявам се на конструктивни предложения, ако имате въпроси - питайте.

2. Jhin

Jhin Member

Рег.:
    Дек 23, 2016
    Съобщения:
    87
    Харесвания:
    14
    Точки:
    8
    Здравей,
    Препоръчвам ти Wordpress. За първите 2 и последното изискване съм напълно сигурен, че има такива плъгини. За останалите не съм сигурен. Лесно се управлява от Dashboard.
    Дано съм бил полезен!

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice