Помощ за малък форум проект

Ivajlo Angelov

New Member
Здравейте,
Искам да направя един малък форум. Ще си купя домейн от Суперхостинг, но се чудя коя система да избера от безплатните и дали има някой също така безплатен форум - хостинг, където да го кача? Phpbb или MyBB да избера като платформи? Какво бихте казали?
И се чудя къде да намеря свестен темплейт....
 
От: Помощ за малък форум проект

А потърси ли дали този въпрос не е задавам няколко хиляди пъти тук или в друг форум?
 
От: Помощ за малък форум проект

Потърсих, но не открих. Ако може да ми дадеш линк към подобно място ще съм ти много благодарен. Извинявам се, че правя излишни теми, но просто не откривам нищо точно по моя въпрос.
П.С: Не ме интересуват теми от преди 2 години, нещата се изменят бързо и търся актуална информация.
 
От: Помощ за малък форум проект

В официалните сайтове на системите има безплатни темплейти. И двете системи са доста добри, но лично аз бих предпочел mybb. Лесен е за работа и има голямо комюнити.
 
От: Помощ за малък форум проект

Аха, а относно хостинга можеш ли да препоръчаш нещо безплатно, където да си сложа моя домейн?
Вземаш домейна от годадди за 2 долара вместо от суперите и ти остават 20 лева за амен 6 месеца хостинг.
 
От: Помощ за малък форум проект

Опитай с binhoster.com, hostinger.co.uk или 000webhost.com. Имам 2 сайта в бинхостер и като за безплатен хостинг е добър, обаче няма никакъв съпорт за безплатните клиенти, сам трябва да се оправяш. За хостингера съм чувал добри неща от познати, но не съм го ползвал. За 000webhost, мога да кажа, че също е добър. Разгледай ги, виж какво предлагат и си избери :)
 
От: Помощ за малък форум проект

Една стотинка на ден ли ще те сбърка. Взимай си платен. Евтиното излиза скъпо в крайна сметка.
 
От: Помощ за малък форум проект

Искам да си направя един прост градинарски форум, няма смисъл от нещо, което само да плащам, но да не се възползвам цялостно от него. Един безплатен хостинг би ми свършил перфектна работа, но съм още в търсене.
 
От: Помощ за малък форум проект

Искам да си направя един прост градинарски форум

Оооооо, конкуренция! :D

В частност, каква е целта на такъв форум?
 
От: Помощ за малък форум проект

Оооооо, конкуренция! :D

В частност, каква е целта на такъв форум?

Накратко: Ще има няколко раздела, като за основните плодове и зеленчуци, които отглеждат бг фермерите ще има раздели или под - раздели. Ще има помощ и за профилактиката на растенията - торене, плевене, пръскане и т.н. и т.н.
Отдолу обаче ще има и една категория за Онлайн фермери, където ще се дават съвети за направата на онлайн магазин за продажба на цветя, зеленчуци, цветя и много други.
Има и някои други неща, но не бих искал да ги издавам, тайна са.
Домейна не е най - добрия, но все пак е нещо, купих gradinamax.info.

Та се надявам да си намеря нещо, което да ми свърши работата...
 
От: Помощ за малък форум проект

Успех!
десет символа
 

Горе