1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.

Помощ за ads.txt , на google adsense

Дискусията в 'Blogger / Blogspot' стартирана от Skullhead, Дек 4, 2017.

1. Skullhead

Skullhead New Member

Рег.:
    Ян 8, 2013
    Съобщения:
    4
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
    Привет на всички, преди около месец си направих блог, на тема научни статии и новини. Наскоро сложих и реклами от google adsense. На скоро ми излезе този надпис - Има опасност за приходите – Един или повече от файловете Ви ads.txt не съдържат идентификационния Ви номер на издател в AdSense. Отстранете този проблем сега, за да избегнете сериозно въздействие върху приходите си. Бих бил благодарен, ако някой ми обясни, как да се справя, с проблема защото не съм запознат с web - програмирането. Другият текст който ми илиза като информация е - Във файловете ads.txt липсва идент. № на издателя Трябва да добавите своя идент. № на издател към следните файлове ads.txt:
    • dir.bg/ads.txt
    Това ще предотврати потенциално сериозно въздействие върху приходите Ви. Копирайте и поставете следния фрагмент от код във всеки файл ads.txt:

google.com, pub-7223285099414097, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Благодаря предварително за помощта.

2. BurnX

BurnX Well-Known Member

Рег.:
    Март 21, 2010
    Съобщения:
    2,692
    Харесвания:
    318
    Точки:
    83
    Не вярвам dir.bg да е твой , така че просто го игнорирай. И на мен ми седи червено за някакъв сайт , който не е мой и реално не ме засяга като приходи.

3. slavchev

slavchev Well-Known Member

Рег.:
    Дек 20, 2012
    Съобщения:
    1,674
    Харесвания:
    216
    Точки:
    63
    Професия:
    CEO
    Място:
    Sofia
    Това се получава когато ви копират статиите и забравят да махнат рекламите на Адсенс. Почти всеки ден имам такива съобщения, даже някои ги одобрявам :D

Сподели страницата