Търся: Популяризиране на Instagram страница с истински български последователи

Yurnero99

Active Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Здравейте!

Търся човек или фирма (предпочитам човек), който да се занимава с набиране на български последователи, цялостна оптимизация и популяризиране на instagram акаунт на марка.

Поздрави
 
Добър ден!
Искам да кандидатствам по обявата Ви. Имам опит в популяризирането на Facebook и Instagram страници. Владея български и английски език отлично и мисля, че ще свърша много добра работа.
Ще се радвам да работя с Вас и се надявам да отговорите скоро!
Приятен ден!
 
Здрасти, нашият екип може да съдейства! Пиши на Л.С., ако все още не си намерил подходящите хора!
 
Добър ден!
Искам да кандидатствам по обявата Ви. Имам опит в популяризирането на Facebook и Instagram страници. Владея български и английски език отлично и мисля, че ще свърша много добра работа.
Ще се радвам да работя с Вас и се надявам да отговорите скоро!
Приятен !
Здрасти, нашият екип може да съдейства! Пиши на Л.С., ако все още не си намерил подходящите хора!
Добър ден!
Искам да кандидатствам по обявата Ви. Имам опит в популяризирането на Facebook и Instagram страници. Владея български и английски език отлично и мисля, че ще свърша много добра работа.
Ще се радвам да работя с Вас и се надявам да отговорите скоро!
Приятен ден!
Може ли да изпратите на лични -цена и също колко време се занимавате с това ?Благодаря?
 
Привет, ние също предлагаме тази услуга, тук можете да видите подробности ...
 
Някой, който може да предложи последователи без да пипа по профила и да са реални - българи?
 
Мога да свърша работата с последователите, но са рускоговорящи повечето.
 

Горе