Предлагам: Подръжка на страници.

G0spodinow

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте , Предлагам поддръжка на фб страници имам свободно време и мога поема страници. Ако някой има интерес може да ми пише на лично съобщение
Цените са :
3 поста дневно - 50 лв
5 поста дневно -70 лв
https://www.facebook.com/g.g0spodinow
 
Последно редактирано:
А какво се случи с профила (ЦЪК), който беше поместен в първия пост, преди да го промениш?:
Screenshot_1.png

Отделно, че те пуснаха в черния списък.

Иначе по темата: Страницата, която управляваш е с 10К последователя, а engagement rate-a ѝ е около 0.1% (10 лайка на пост средно). Купените последователи трупат бройката, но качеството си остава все същото.
 
А какво се случи с профила (ЦЪК), който беше поместен в първия пост, преди да го промениш?:

Отделно, че те пуснаха в черния списък.

Иначе по темата: Страницата, която управляваш е с 10К последователя, а engagement rate-a ѝ е около 0.1% (10 лайка на пост средно). Купените последователи трупат бройката, но качеството си остава все същото.
Не съм с никакъв черен списък просто си махнах профила страницата ми какво общо има с подръжката момче!Не съм плащал за реклама от фейсбук всичките ми последователи са реални!Мога да ти го докажа имам хора,които ме знаят и ще потвърдят и моля те не пиши ако не те интересува!
 
А какво се случи с профила (ЦЪК), който беше поместен в първия пост, преди да го промениш?:
Виж файлът 17912

Отделно, че те пуснаха в черния списък.

Иначе по темата: Страницата, която управляваш е с 10К последователя, а engagement rate-a ѝ е около 0.1% (10 лайка на пост средно). Купените последователи трупат бройката, но качеството си остава все същото.
Един въпрос - колко трябва да е enagement rate-а на страница с 10К последователи? Питам, защото имам някакви притеснения за една моя страница с около 10К последователи, че ФБ ми реже органик рийча и оттам и не получавам много добри резултати. Ама сигурно щото го свикнах да му плащам за реклама и сега не ще органик. :)
 
Един въпрос - колко трябва да е enagement rate-а на страница с 10К последователи? Питам, защото имам някакви притеснения за една моя страница с около 10К последователи, че ФБ ми реже органик рийча и оттам и не получавам много добри резултати. Ама сигурно щото го свикнах да му плащам за реклама и сега не ще органик.
Да от това може да е един път почнеш ли да плащаш всеки месец трябва да го правиш това.
 
Един въпрос - колко трябва да е enagement rate-а на страница с 10К последователи? Питам, защото имам някакви притеснения за една моя страница с около 10К последователи, че ФБ ми реже органик рийча и оттам и не получавам много добри резултати. Ама сигурно щото го свикнах да му плащам за реклама и сега не ще органик. :)
Най-много зависи от качеството на съдържанието, което се качва, както и комуникацията с последователите.
Имам страница с 9К и редовно удрям 100-200К рийч седмично от 2, максимум 3 публикации. Избягвам постове пълнеж, колкото да има нещо качено, дори и да не е качвано със седмици.

От купени, за бройка, индийци - смисъл няма.

Иначе това за рекламата - чел съм и за случаи, в които се подобрява органик рийчът, а в твоя спада. Явно пак нещата до голяма степен опират до качествено съдържание. Освен, ако не е бутано нещо кардинално по алгоритъма, но едва ли.
 
След като нямаш вина за нищо защо закри профила искаше помощ предложих ти но след това от страни в дясно най-отгоре ми излезе твоето име и някаква парола да ги запаметя :) и се осъмних но и след като закри профила още повече съмнения за това си в черен списък надявам се имаш основателна причина :)
 

Горе