Поредната БГ мама

От: Поредната БГ мама

Май Ноке беше дал яко определение що е то БГ мама ама не мога да го намеря, ако го намери някой да го пейстне тука.
Моя фаворит беше "ех видяхме ресторанта ама беше тесничко и нямаше къде да тича детенце и затова не седнахме" - значи приема за нормално детето да бяга и да притеснява останалите - няма ли детски площадки???
 
От: Поредната БГ мама

Само потискащи теми пускате неска.
Минах по диагонал поезията на лелката и аха да се депресирам...

Няма как да е другояче. Жените са като попивателни - поемат, отразяват и мултиплицират това дето става наоколо.
Мъжете по принцип имат някакво устойчиво ядро и не тръгват всеки път накъдето ги духне вятъро. Жените нямат.
При положение че държавата е кенеф, сещайте се какъв общ профил се заформя.

ПС: Естествено всички форумни юзърки са изключение :) .
ПС2: Определението за бгмама не беше съвсем сериозно, но може да се доразвие и обогати - няма само аз да пиша глупости я...
 
От: Поредната БГ мама

Винаги съм казвал че мразя майки с деца... единственото което мразя повече от майки с деца
Е :
ДЕБЕЛИ МАЙКИ С ДЕЦА!!!
 
От: Поредната БГ мама

Друг луд - ами да забраним раждането или как?

Няма да е лошо да го забранят...

ПИСНАЛО МИ Е ОТ ДЕБЕЛИ ЦЕЛУЛИТНИ КРАВИ МИСЛЕЩИ ЧЕ СА РОДИЛИ ПОРЕДНИЯ МЕСИЯ...
Със самочувствие на английска лордеса и то само защото са спали без гащи...
Горките, толкова са заслепени от най-голямото постижение в живота им, след абитуриентският им бал, че се самозабравят и превъзнасят.
Толкова са горди че са родили и че са изпълнили задачата си и вече не се очаква от тях да са слаби и елегантни, защото си имат оправдание.
Прехвърлят всички надежди на детето. Ние с татка ти не успяхме в живота ама ти дано успееш... и така поколение след поколение... да но само в по-малко от 1% от случаите скъпоценното им детенце ще стане нещо повече от родителите си...
И така бг мамите се отдават на плюскане и лечение на ХЕМОРОИДИ, ЦЕЛУЛИТ И СТРИИ... и от заседяването, глезотии те на келеша и куп житейски лайнарщини, стават нервни , комплексирани и раздразнителни...
И изобщо... много мразя МАЙКИ С ДЕЦА - ОСОБЕННО ПЪК ТАКИВА ОТ ОЛИГОФРЕНСКИ ФОРУМ КАТО БГ МАМА...
И НЯМА ДА ЗАБРАВЯ КАК ЕДНА ТЯХНА ДЕБЕЛА И МАЗНА, МНОГО ДЕБЕЛА И МНОГО МАЗНА И УЖАСЯВАЩО ГРОЗНА ЧЛИЕНКА СЕ ОПИТА ДА МЕ ИЗМАМИ С 3 000 ЛЕВА!!! ПОНЕЖЕ НЯМАЛА ПАРИ ДА СИ ГЛЕДА НОВОРОДЕНОТО ЛАЙНЕ, ЗАЧЕНАТО ОТ ПИЯН ТЪПАНАР, КОЙТО В ПОСЛЕДСТВИЕ ИЗБЯГАЛ.
ЕДИН ДОЛ ДРЕНКИ СА МИ ВСИЧКИТЕ...
И КАТО СЕ ЗАМИСЛИШ КАК ДА И ОТМЪСТИШНА ТАКАВА?
ТЯ Е ГРОЗНА ДЕБЕЛА ПЪПЧИВА? МАЗНА? И НЯМА ПАРИ... ПРЕЕБАНА ОТ ЖИВОТА ПО ВСИЧКИ ЛИНИИ.
ДЕТЕТО И НЯМА ДА ПОЛУЧИНОРМАЛНО ВЪЗПИТАНИЕ И ЩЕ СТАНЕ ПОРЕДНАТА УТРЕПКА?
КАКА ДА НАКАЖЕШ ТАКАВА КАТО ТЯ ЦЯЛ ЖИВОТ СТРАДА...
СЕДИШ СИ И И СЕ ЧУДИШ ЗАЩО НЕ СЕ Е САМОУБИЛА ДОСЕГА.
 
От: Поредната БГ мама

Ама и аз какво те питам, все едно не знам, че нормален отговор няма да получа.. Хм, глас в пустиня.
Само не знам защо слагаш всички под общ знаменател, защото аз мога да ти покажа много секси мамчета от които ще ти падне шапката, които нито са виждали целулит по тялото си, нито стрия. А и не се съмнявам, че и твоите родители са искали да постигнеш повече от тях, а дали са успели е друг въпрос :))))
 
От: Поредната БГ мама

Ама и аз какво те питам, все едно не знам, че нормален отговор няма да получа.. Хм, глас в пустиня.
Само не знам защо слагаш всички под общ знаменател, защото аз мога да ти покажа много секси мамчета от които ще ти падне шапката, които нито са виждали целулит по тялото си, нито стрия. А и не се съмнявам, че и твоите родители са искали да постигнеш повече от тях, а дали са успели е друг въпрос :))))

Мойте родители не знам какво са искали, но не са исънували какво съм постигнал особенно със липсващия старт който са ми предоставили в живота...

И хайде секси мамчетата си ги дръжте за секси чичковците...
аз като дърт и комплексиран чикиджия предпочитам млади и здрави дупета...
айде да не сравняваме 20 годишна естествена красота с 30 годишна задържана с усилие но жалка сянка на отминали времена а?
или искашда ме убедиш че предпочиташ запазен 40 годишен пред 24 годишно жребче а?

абе я най-добре не ми отговяряй... щото и ти си кон с капаци въшпреки че сеправиш че не си!


НА КОЙ ПРАЗНИК СЕ ХВЪРЛЯШЕ КРЪСТ ОТ БОКЛУК В ЧЕРНО РАСО В СТУДЕНА ВОДА? И СКАЧАТ ТАМ НЕ ИЗТРЕЗНЕЛИТЕ ОТ ПРЕДИШНАТА ВЕЧЕР ДА ГО ВАДЯТ?
ЗНАЕТЕ ЛИ ЧЕ АКО ТОЗИ ХВЪРЛЯШЕ НЕ КРЪСТ, А МЕКИЦИ НАМАЗАНИ СЪС ШОКОЛАД. НЯМАШЕ ДА УСПЕЕ ДА СЕ ВРЕДИ МЪЖ ДА СКОЧИ ОТ ПРЕГЛАДНЕЛИ ЦЕЛУЛИТЕСТИ БГ МАМИ КОИТО СИ МИСЛЯТ ЧЕ СА МАЛКО ПО-ЗАКРЪГЛЕНИ СЕКСИ МАМЧЕТА...
 
От: Поредната БГ мама

Повечето майки са такива, но има и много изключения за жени, които се поддържат след раждането. По-лошото е, че когато родят започват да мислят, че са изпълнили заветната мисия в своя живот и нищо повече не ги интересува. И мен ме дразнят стотиците снимки, които качват на новородените си отрочета из фейса в една и съща поза, както и крясъците по плажа или когато нарушават спокойствието ми в някое заведение, но няма как...искрено се надявам някой ден да не попадна на тоя хал, но доколкото се познавам No f way :)
Сега кой дебел и кой не... бащите също не бих ги определила като аполони, но иначе са с големи претенции жените им да са манекенки, нищо че те самите са с шкембета, ниски, космати и прочие. И при двата пола има още какво да се желае в това отношение.
 
От: Поредната БГ мама

Хаха не, не предпочитам 40 годишен,иначе нямаше да съм сгодена за 28 годишно "жребче". Абе, не знам .. щом дори ти с твоите словоизлеяние не можа да ме откажеш да родя - няма какво просто :D Ще си имате още една мама във форума, преглътнете го и да приключваме въпроса :D
Пък и нали се сещаш, че някоя дето не се е поддържала пред да роди, надали сред това ще се амбицира. Аз ако не вляза във формата в която съм била, мъжа ми ще почне да се заглежда по други женоря. Любов, любов ама никой не иска тресяща се топка лой до себе си в леглото, ясно ми е. Но не слагайте всички под общ знаменател, те тея със стриите и целулита са си ги имали и преди раждането, това са жени които не спортуват, не се хранят здравословно.
 
От: Поредната БГ мама

ПОЖЕЛАВАМ ТИ ДА НЕ СЕ ПРОМЕНИШ, КАКТО ФИЗИЧЕСКИ ТАКА И ПСИХИЧЕСКИ СЛЕД РАЖДАНЕТО...
 
Няма какво да се прави хора, това е...затова голям парцел на далечно място, огромни огради, ровове, бодлива тел и хищни растения, и там вече можеш да си направиш къщата с басейна с всички комуникации...и да не излизаш...ей това е най-сигурния начин да не виждаш такива изумени, това ми е мечтата.
 
От: Re: Поредната БГ мама

Няма какво да се прави хора, това е...затова голям парцел на далечно място, огромни огради, ровове, бодлива тел и хищни растения, и там вече можеш да си направиш къщата с басейна с всички комуникации...и да не излизаш...ей това е най-сигурния начин да не виждаш такива изумени, това ми е мечтата.
ТЪРСЯ ТАКАВА КЪЩА ИМАМ УСЛОВИЕ ДА НЯМА ЦИГАНИ В РАДИУС ОТ 20 КИЛОМЕТРА...
 
Re: От: Поредната БГ мама

Такава къща можеш да си построиш единствено сам според мен , на добре подбрано място за предпочитане в пуст планински регион - ток и вода може и на място да се добиват. Интернет вече може и по въздуха да си докараш, не виждам проблем да стане, само пари да има за строежа :).
 
Последно редактирано:
От: Поредната БГ мама

Повечето майки са такива, но има и много изключения за жени, които се поддържат след раждането. По-лошото е, че когато родят започват да мислят, че са изпълнили заветната мисия в своя живот и нищо повече не ги интересува. И мен ме дразнят стотиците снимки, които качват на новородените си отрочета из фейса в една и съща поза, както и крясъците по плажа или когато нарушават спокойствието ми в някое заведение, но няма как...искрено се надявам някой ден да не попадна на тоя хал, но доколкото се познавам No f way :)
Сега кой дебел и кой не... бащите също не бих ги определила като аполони, но иначе са с големи претенции жените им да са манекенки, нищо че те самите са с шкембета, ниски, космати и прочие. И при двата пола има още какво да се желае в това отношение.
Тва първото е толкова вярно, пък мислех че само аз съм го забелязал. Масата кифли се опитват да представят леката си непланирана издънка като ебахти житейското постижение. Навирили ми по един нос и си тикат количките кат кралици. Сякаш някой ша ги заиска в тоя им вид. Сори мари, тез времена отминаха и е време да са осъзнайш! :) Големият ти шанс е мъжът ти все още да му дреме за похабения ти задник след 5 години.

Не мога да не уточня че рядко се намират и жени на 40-45, че и нагоре, с по 1-2-3 деца, дето привличат окото и мераците. Ама са мноооого нарядко. Опира основно до себеуважение, характер, индивидуалност - все черти, не особено присъщи на тоя пол.

А тва за жребчетата са глупости. Научно доказано. Пише го дори в учебниците по дизайн. Който не вярва, да си намери http://www.amazon.com/Universal-Principles-Design-William-Lidwell/dp/1592530079 и да прочете ко пише у главата "Attractiveness Bias". В резюме: жените намират за по-привлекателни и секси мъже (дето всъщност са физически грозновати) с високи доходи и съответните външни атрибути като скъпи коли и облекло, отколкото физически привлекателни прошляци на скромни службички. Подсъзнателно е. Вродено. Съзнателно могат да говорят каквото си искат, но това не променя фактите :) .
 
От: Re: Поредната БГ мама

ТЪРСЯ ТАКАВА КЪЩА ИМАМ УСЛОВИЕ ДА НЯМА ЦИГАНИ В РАДИУС ОТ 20 КИЛОМЕТРА...

Ти кажи къде има такава къща, а аз ще се погрижа да няма цигани (живи) на 20км...
 

Горе