Поредната безочлива кражба на 100 000 лева от нашите пари ...

От: Поредната безочлива кражба на 100 000 лева от нашите пари ...

Е, к'во толкова...
Изработване на страница, 1 година "популяризиране" и накрая ЦЕЛИ 27 фена. Ти пък за едни 100 хиляди цяла тема... :D
 
От: Поредната безочлива кражба на 100 000 лева от нашите пари ...

Големите "експерти" струват толкова :/
Преди време май пак имаше подобен случай на разхищение...
 
От: Поредната безочлива кражба на 100 000 лева от нашите пари ...

Ебаси.., жалко, нагло, престъпно...

Тия са вложили всичко на всичко 1 час труд.. в тоя фейсбук и туитър акаунт.. толкова ли им е часовката.. 50 к???
Нещастници.
 
От: Поредната безочлива кражба на 100 000 лева от нашите пари ...

чужди пари лесно се харчат :) боклуци....
 
От: Поредната безочлива кражба на 100 000 лева от нашите пари ...

Това със 100 000 лв не е нищо вижте това: Министерство готово да плати 5,7 млн. лв. за upgrade на сайт :shock:

Особено изказването на шефът на дирекция "Информационни технологии в образованието" Орлин Кузов ме разби. :lol:
Но мога да повярвам че има такива крете.и . :shock:
 
От: Поредната безочлива кражба на 100 000 лева от нашите пари ...

ГЕРБ ГЕРБ ГЕРБ ГЕРБ


После тройната коалиция крадяли, а тези не крадяли, но видиш ли като питаш някой фен на боко какво прави, те винаги отговарят - "БОЙКО ПРАВИ НЕЩО" - но като питаш какво- запецват и остават на изречението : "бойко прави нещо" - е това прави бойко, както съм казвал, другата година ще му хареса на бойко на изборите.
 
От: Поредната безочлива кражба на 100 000 лева от нашите пари ...

Аз ги споделих където мога.
Споделяйте тези неща да получават гласност.
 
От: Поредната безочлива кражба на 100 000 лева от нашите пари ...

ГЕРБ ГЕРБ ГЕРБ ГЕРБ


После тройната коалиция крадяли, а тези не крадяли, но видиш ли като питаш някой фен на боко какво прави, те винаги отговарят - "БОЙКО ПРАВИ НЕЩО" - но като питаш какво- запецват и остават на изречението : "бойко прави нещо" - е това прави бойко, както съм казвал, другата година ще му хареса на бойко на изборите.

Така е понеже Бойко постоянно се самоизтъква. Аз не помня да съм гледал интервю с него, в което да не се похвали поне няколко пъти "Аз направих това, аз направих онова...". И на масата хора, понеже лесно се манипулират, веднага им се втълпява, че "Бойко прави нещо", ама какво прави, как го прави и дали въобще го прави е без значение.
 
От: Поредната безочлива кражба на 100 000 лева от нашите пари ...

Е, к'во толкова...
Изработване на страница, 1 година "популяризиране" и накрая ЦЕЛИ 27 фена. Ти пък за едни 100 хиляди цяла тема... :D
Де видя 27 фена? :shock:
http://www.facebook.com/pages/Програма-За-Развитие-На-Селските-Райони/257290224358098
 
От: Поредната безочлива кражба на 100 000 лева от нашите пари ...

Пишете на БТВ или някоя друга медия ако първите подгъзуват на Бойко.
 
От: Поредната безочлива кражба на 100 000 лева от нашите пари ...

:-o Е това е да набараш на баницата мекото. Просто съм шокиран :cry:
 
От: Поредната безочлива кражба на 100 000 лева от нашите пари ...

Чудно ми е защо сте шокирани?
Всички знаят, че в държавните поръчки(или там както се казва) има мнооооооооооооого пари.
 
От: Поредната безочлива кражба на 100 000 лева от нашите пари ...

Зеленчуците на Вискяр водят с 40 фена пред само деветте на програмата за развитие на селските райони. Значи неговата страница трябва да струва поне 200 000 лева по тарифите на министерството. :)

Как само се краде в тая държава не е истина просто. Колко по-полезни неща могат да се направят с тези милиони, дето ги хвърлят за глупости, просто не е истина.

П.П. Май не е тази страница за 50 хиляди https://www.facebook.com/pages/Програма-За-Развитие-На-Селските-Райони/257290224358098, а е тази https://www.facebook.com/pages/ПРСР/322307237819146 .
 
От: Поредната безочлива кражба на 100 000 лева от нашите пари ...

Ехеееееееееееееее!
Харесвания

Харесва ми
Мирослав Найденов
2 приятели също харесват това.
Министър да те хареса, маминото! ;)
 
От: Поредната безочлива кражба на 100 000 лева от нашите пари ...

а те си го беха обявили това още в плана през март, че ще има такива "поръчки" заедно с още няколко "съвместни рубрики"
 
Забележете about-a. :) По-празна страница не съм виждал през живота си. Тези се шегуват с нас май. :)

Но го има и другия момент - обикновено заданията са пак писани от кретени, а изпълнението се прави от хора, които знаят как да влезнат с минимума в условията. Искам и това да стане ясно. Така, че корупцията тук е меко казано - нагласена и документално. :)

Разправяли са ми за поръчка гласяща:

Да се изготви:

1. Сайт, който да представя събитието ХХХХХ;
2. Социални канали във Facebook, Twitter, YouTube, Flirck
3. Едно рекламно послание, което да бъде публикувано в тях

...и некви такива глупави дефиниции, които реално с едно кихане могат да се създадат. А сумата отдолу примерно е 10 000 лв. И това е поръчка. А фирмата изпълнител, предоставя следното:

1. PDF файл, наподобяващ сайт, качен на фри домейн;
2. Профили, с по 1 потребител в тях (сигурно само създателя), голи и с никакъв контен, освен рекламното съобщение;
3. Някаква глупост преведена от вън и пренесена тук

....и другите са такива пародии. Парите са разпределени между фирмата и посредника обикновено. Има и такива поръчки, и като гледам изпълненията, много съм близо до това, което написах по горе.

За да стане схемата легална - документално, какво имаме?

- Зле написани изисквания
- Посредник, който да намери фирма
- Фирма, която изпълнява това, като не влага нищо, за да има 100% печалба
- Глупаци, които или не следят нещата или им е платено, за да пуснат парите (демек проекта е изпълнен)
- Идиотска комисия, която реално не знае какво и продават или нямат елементарни знания за света около тях

Всичко това в комбинация прави това горе. За това сайтове за 6 мил. пак са вид светлина в тунела. :) Ако мога така да го нарека. :) НО мисля, че мога, защото летвата не е много високо вдигната. ;)
 
Re: От: Поредната безочлива кражба на 100 000 лева от нашите пари ...


Това е официалната страница:

facebook.com/pages/%D0%9F%D0%A0%D0%A1%D0%A0/322307237819146

Абе, това да не е някакъв PR стратегия, да я налинкнем от 100 места, уж и се възмущаваме, и оп, докарахме ние лайковете. :)

Такива страници се правят фри за клиенти, поръчали нещо друго - нещо като бонус. :)
 

Горе