Потребителите на IE са с по-ниско IQ

Кой браузър ползвате в момента? (>> нидей сменя браузъра - късно вече <<)


  • Общо гласове
    92

BullBlogger

New Member
Е, най-после и научно доказателство

http://www.dnevnik.bg/razvlechenie/...a_uebbrauzur_bil_pokazatel_za_koeficienta_na/

Я сега да видим, кой по-по-най-тъп

(нещо не мога да открия оригиналната публикация за изследването та ако някой прояви самоинициатива и ентусиазъм може да сподели линкчето)
 
От: Потребителите на IE са с по-ниско IQ

Е добре значи, аз съм си повишил коефициента щом вече не изпозлвам ИЕ. Чувствам се някак си много умен вече :D
 
От: Потребителите на IE са с по-ниско IQ

Значи съм ЕнтелЕгентен, браво на мен :lol::lol::D
 
От: Потребителите на IE са с по-ниско IQ

Е добре значи, аз съм си повишил коефициента щом вече не изпозлвам ИЕ. Чувствам се някак си много умен вече :D

Аз продължавам да съм си тъп,въпреки че не използвал ИЕ:lol:
 
От: Потребителите на IE са с по-ниско IQ

Аз използвам Два пъти Хром, Един път Лисицата, Един път Сафарито, Един път Операта и ИЕ6 за проверка на Серпа. Всичко това на куп - та не знам как точно да гласувам.
 
От: Потребителите на IE са с по-ниско IQ

Тъй като ми се налага на едни и същи сайтове и електронни пощи да имам по няколко регистрации,които са ми аутоматик логин,ползването на различни браузъри е голямо предимство.
 
От: Потребителите на IE са с по-ниско IQ

Е да. IE седи по default на десктопа и тези с по-слаб интелект смятат, че трябва да са IT специалисти, за да си инсталират друг браузър.
 
От: Потребителите на IE са с по-ниско IQ

Е да. IE седи по default на десктопа и тези с по-слаб интелект смятат, че трябва да са IT специалисти, за да си инсталират друг браузър.

Има известна логика, въпреки че ми се вижда доста крайно да се счита, че един е по-глупав, защото ползвам еди-си-кой браузър...останалите браузъри не са по-сложни от IE. Визирам по-точно лисицата и хрома.
 
От: Потребителите на IE са с по-ниско IQ

Аз по принцип не ползвам IE, а Opera, но новината като цяло е тъпа. Близко е до акъла, че IE идва вграден в Windows и за да използваш нещо друго трябва да положиш известно количество умствени усилия. Не е било нужно да се правят чак такива изследвания.
 
Мда и аз съм си FF, няма по-добро за мен. Видях едно умно мнение на Иво Апостолов:
"Как разбирате, че са Ви споменали сайта в голям ежедневник :)
- Рязко нарастват посещенията с IE6"

И това е повече от ясно. :)
 
От: Потребителите на IE са с по-ниско IQ

Цъкнах Лисицата само щото е пуснат в момента и само щото съм свикнал с Firebug. Иначе е леко изостанал браузър.

Хром ми е фаворита.
 
От: Потребителите на IE са с по-ниско IQ

Гласувах с ИЕ , щото най - много с него работя. Естествено е да се ползват всички познати браузери за проверка на сайтовете ....

Не мисля е тезата е основателна, примерно в много магазаини за комютри ти инсталират мозила и хром и казват на потребителя "е от тук се влиза в интернет".

Така да се каже разни "парчета" ползват браузери не по техен избор , а заради поставянето им от други хора


Сега допълвам:

Май съм с най - малук коефициент от всички тук, само аз сърфиръм с ИЕ :D

иначе след тази статия предвиждам рязка смяна на браузера, който ползват хорицата , може би това е целта на проучването :D "ооо аз съм прекалено умен да сърфирам с ИЕ, ще ме сложат в графа малаумници - махам го" :D

Това е ей така да са посмеем , да не го приеме някой :)
 
Последно редактирано:
От: Потребителите на IE са с по-ниско IQ

Днес стана ясно, че проучването било фалшиво.
 
От: Потребителите на IE са с по-ниско IQ

Ползвам предимно ИЕ. И кво? тъп съм бил, така ли? Е, няма да си ги мерим сега...

Много по-лесно е да се позва броузер който работи без да създава проблеми от колкото ие. Е, аз обичам да ми е весело и ползвам ие. Кефи ме всеки път да ме изненадва с нещо, което не е като хората. Кефи ми да чета хелпа на МС. Кефи ми да се ровя във ворумите часове за да разбера как да си сетъпна ие-то за да показва това, което трябва. Просто е мног по забавно от колкото да грабнеш нещо наготово... :)
 
От: Потребителите на IE са с по-ниско IQ

IE-то се използва от всички начинаещи. По същия начин IQ-то на белите в америка е значително по-голямо от това на негрите. За да развиеш добри ИТ умения ти трябват не малко пари, което предполага по-добър стандарт, с което идва и по-доброто образование - съответно по-високо IQ.
 
От: Потребителите на IE са с по-ниско IQ

Относно ниското IQ на тия с IE, ще отбележа че след известно време след бума на тази новина, излезе друга новина, в която казват че първата е пълна измислица и общо взето fake and gay :D. Сега дали първата е платена или втората е платена, никога няма да разберем. 50/50 шанс.
Иначе няма да се учудя ако наистина IE потребителите имат по-нисък IQ. Все пак голяма част от тях не са избрали IE, а просто не зная че има друго или не разбират от компютри и ги е страх да бутат. Не че хората, които не разбират от компютри са тъпи, но със сигурност компютърните експерти са с по-високо от средното IQ.
 

Горе