По следите на изгубената пратка?!

Jnr88

Member
Здравейте,
Навярно някой от вас вече е опитвал да получава пратка от Великобритания, но без резултат. Е, аз съм поредният потърпевш от простотията на родните куриери.
Изпратиха ми пратка от Великобритания по пощата (RoyalMail) с проследяващ номер. Веднага на следващия ден изписа, че вече е на Хийтроу и оттогава ни вест, ни кост...предположих, че вече е пристигнала в пощата и с бодра стъпка отидох. Казаха ми, че щом е с номер, значи изобщо не минава през тях и да я търся другаде. Добре, че е Гуглето, та с малко четене достигам аз до фирма "Интерлогистика", които били партньор на RoyalMail. Естествено, от там ме информираха, че такова нещо няма при тях и да звънна в D&D. Звъня аз - отново няма такъв пакет. Посъветваха ме да я търся в Speedy и TNT. Резултат - йок.
Случвало ли се е на някого тук и какво мога да направя аз? :)
 
Ако тракинг номера е от типа RI0123456789BG /BG обозначава България, за Великобритания вероятно ще е GB или подобно/, то значи трябва да пристигне с Български пощи.
Въобще варианта изпратена по пощата, а получена с куриер според мен не се връзва.
 

Горе