StillMad

Active Member
Моляяяяяя, 32млн. лв. се отпускат за Хитрино "помощи" дето ще си ги разпределят как си разметат пършивите топки из намокрените и вмирисани гащи!!
С 2млн от тях ИЗНУДИХА бг-тупан сантименталният сметкоплащач и див консуматор на полу-европейски полу-фабрикати!

Аз с 5 милки ще построя целият град/село от нулата, 20 малки селки бригади ще го направят за 2млн

За 500К точно вчера можеше вече всичките къщи да са вдигнати и с розички в дворовете...

Каква е идеята...майка им недоклатена усвоителска :mad::mad:
И от трагедията на хората ли ще правят кинти, къде ще отидат 32млн, аре де?? кой отгатне - пичели големата БеГе нагрАда - хуй с брАда!
 
Последно редактирано:
За мен най-важното е, че няма загинали българи! Пари се печат.. така че ако трябва да избирам животи на българи и хартийки - предпочитам първото.
 
Това е ултра глупаво човек.. Какво значение има какви са се водели, утре на всеки може да се случи, смърта не пита за религия и националност, това са измислени неща за да конролират и манипулират масите...

Иначе аз само се чудя следната задачка. Уж минах 4ти клас и ги учихме тези неща, ама просто ми е много сложна задачата.
Дадоха им по 325лв огромната спешна помощ, както се изразиха всички медии в един глас "не е никак малко 325лв" и СЕГА, ама ПОСЛЕ щели да им дадът по 1000лв.
Аз смятам и смятам и пак не мога да го сметна, като извадим тия мега суми от 32млн., колко ще остане :D Явно ще е някаква сумичкачкачкачка, която няма да стигне и за кафезите-хартиеноалуминиеви-фургони в които хорицата ще изкарат до 7мо пришествие и най-веротно и дам ще си умрат, ако изобщо доживеят пролета :mad:

Ще следя с огромен интерес как се разпределя поредната напомпана баница, явно има какво още да се учим от управниците, или както е казал героят "още може..ощее можее..ощеее можеее, ощеееее можеееее, ОШЕ МОШЕ!!" :D:p:p
 
Боко Тиквата даде 10 млн. преди от европата да се изхвърлят с 20 :D
турците обаче имат огромен късмет - онзи ден когато роската раздава мандати боко вика - "в момента само хитрино ме интересува" - няколко стотин човека срещу 7 милиона.
Малоумна работа. Относно парите - и мен в началото ме беше яд, но като се замислиш - винаги се е крало и винаги ще се краде. Аз както казах - доволен съм от късмета, че няма загинали българи.
 
. Аз както казах - доволен съм от късмета, че няма загинали българи.

Норт, на моменти малоумието ти е впечатляващо. Загиналите СА БЪЛГАРИ!!! Това, че не са християни е друг въпрос и ако изхождаш от тази гледна точка - много лошо за теб. Всеки живот е еднакво ценен. За близките на жертвите болката е еднаква. И мохамеднчетата са също толкова сирачета, колкото християнчетата. Винаги съм казвала, че е идиотщина да се идентифицираме чрез националност, религия, раса и социална класа. Докато не се възприемаме първо като хора, а след това като нещо друго, няма да има мир и спокойствие по света.
 
За мен най-важното е, че няма загинали българи! Пари се печат.. така че ако трябва да избирам животи на българи и хартийки - предпочитам първото.

Много проС коментар, за пореден път.
 
Винаги съм казвала, че е идиотщина да се идентифицираме чрез националност.
:D като оставим настрана лицемерието, ще ти кажа, че идентифицирането не съм го измислил аз. Нормално е човек да страда за близките си - пъво за роднините, след това за съселяните, след това за всички от неговата националност, след това за други националности които смята за близка (пример с атентатите във франция и турция).
Може да не ти харесва, но това е реалността. В същия ден на инцидента петима младежи са загинали в катастрофа. За тях няма 30 млн. нали?
Пък и по-голяма част от тези които се идентифицират като турци при първа възможност ще ни забият нож в гърба.
 
:D като оставим настрана лицемерието, ще ти кажа, че идентифицирането не съм го измислил аз. Нормално е човек да страда за близките си - пъво за роднините, след това за съселяните, след това за всички от неговата националност, след това за други националности които смята за близка (пример с атентатите във франция и турция).
Може да не ти харесва, но това е реалността. В същия ден на инцидента петима младежи са загинали в катастрофа. За тях няма 30 млн. нали?
Пък и по-голяма част от тези които се идентифицират като турци при първа възможност ще ни забият нож в гърба.

Не омаловажавам ничия смърт - това е най-голямата човешката трагедия, но... Колкото и цинично да звучи, петимата младежи най-вероятно са загинали, защото са се мислели за безсмъртни, карайки с превишена скорост, несъобразена с пътния участък.

Хората от Хитрино, обаче не са предизвикали смъртта си с нищо. Спиш си кротко в собствения си дом и изведнъж - Бум, я земи тая балтия.
Колкото до идентификацията - видях някъде статия, разказваща за мохамеданин от селото приютил в дома си свой приятел - християнин, останал без къща. Та... хората там не се делят на такива и онакива, а са сплотени в мъката и си помагат. С какво право ти, дето сигурно през живота си не си общувал с хора с това вероизповедание ще насаждащ омраза? Пльоснал си си задника на топло пред компа и се правиш на много умен, докато в момента жителите на Хитрино - мохамедани, християни, адвентисти от седмия ден мръзнат в студа и ровят в останките, опитвайки се да възстановят нещо.
 
Не омаловажавам ничия смърт - това е най-голямата човешката трагедия, но... Колкото и цинично да звучи, петимата младежи най-вероятно са загинали, защото са се мислели за безсмъртни, карайки с превишена скорост, несъобразена с пътния участък.
Значи ти може да си цинична, а аз не? Тези младежи са по-голяма жертва на държавата която не е създала необходимите условия отколкото старите турци които са живеели върху релсите. Естествено че вероятността да стане нещо с влак е голяма.
Преди време един ром загина заради врязан тир в къщата му. Той какво е виновен и къде са полагащите му се милиони?

Относно това че търчин приютил българин. Ти за стокхолмски синдром чувала ли си? Естествено че организъма на човек е така устроен че да се запази жив. Хората са намерили как да живеят заедно защото нямат друг избор. Никой не живее с турци по желание...
 
А и никой не си слага фесове по профилните снимки... полумесец исках да кажа.
Айде аз мога да греша, ами останалите Милиони?
Явно има защо да е така и по-горе написах някаква идея, но ти продължаваш да лицемерничиш.
 
Разделението на религиозен принцип в момент на трагедия е проява на дебилизъм. При нормални обстоятелства можеш да делиш хората и на дюстабан и перфектно извит свод, ако искаш. Когато става въпрос за голям брой убити хора трябва поне да мълчиш, ако не можеш да вденеш, че всеки живот е еднакво ценен.

Разводнихме темата, а тя разглежда отпускането на голяма сума пари за възстановяване на щетите. Ще крадат до насиране, да. А пострадалите ще си останат бездомни.
 
Разделението на религиозен принцип При нормални обстоятелства можеш.
:D ти сериозно ли?
Кой ги е писал тези правила? Мина една седмица вече... Мога да правя каквито си искам коментари особено след като сме дали 30 милиона, а в същото време деца умират докато събират пари за лечението си със смси.
А турците не са могли да дадат по 20 лв за годишна застраховка, особено като са в Такава рискова зона.
 
:D ти сериозно ли?
Кой ги е писал тези правила? Мина една седмица вече... Мога да правя каквито си искам коментари особено след като сме дали 30 милиона, а в същото време деца умират докато събират пари за лечението си със смси.
А турците не са могли да дадат по 20 лв за годишна застраховка, особено като са в Такава рискова зона.
Ти сериозно ли ще делиш мъртвите на по-малко и повече важни?
Ако искаш ходи осквернявай и гробове, аз ти казвам, че разсъждаваш дебилски. Децата умират и ще продължават да умират, защото ни е такава управията, а не защото показно е отпусната една крупна сума, която изобщо няма да стигне до крайните потребители. Ако не знаеш, крадат се и фондовете за лечение на деца. Събираме огромни суми, които, поради тежката и тромава бюрокрация не се усвояват, след което отиват в бюджета.
 
Ти сериозно ли ще делиш мъртвите на по-малко и повече важни?
Ако искаш ходи осквернявай и гробове, аз ти казвам, че разсъждаваш дебилски. Децата умират и ще продължават да умират, защото ни е такава управията, а не защото показно е отпусната една крупна сума, която изобщо няма да стигне до крайните потребители. Ако не знаеш, крадат се и фондовете за лечение на деца. Събираме огромни суми, които, поради тежката и тромава бюрокрация не се усвояват, след което отиват в бюджета.

Твоето поведение е в пъти по-цинично след като каза, че младежите загинали в катастрофа са си го заслужили!
 
Твоето поведение е в пъти по-цинично след като каза, че младежите загинали в катастрофа са си го заслужили!
Ти нормален ли си, бе? Кога съм казала, че са си го заслужили? Това, че са си го търсили (най-вероятно) не означава, че са заслужавали да умрат.

Не си толкова хитър, колкото си мислиш, Норт. Опитваш се да замажеш гафа, като го прехвърлиш на мен, ама няма да стане. ;)
 
Това, че са си го търсили
Това имах предвид. Не знам какъв човек трябва да си за да кажеш, че детемможе да си го търси..
А ми пилиш на главата какво съм казал за няколко стари турчина...
 
За тях няма 30 млн. нали?.

За никой нищо няма да има и никога не имало, а и нема и да има, както нема и в момента хах :D
То се разбра, че се гаврят с всичко живо.. и мъртво, даже малко ме яд, че не турнах и таг "един умира - друг му го навира" :D:D:D
Това, което не се разбра е, че освен тая далавера, отклониха сериозно вниманието (както винаги) и от другата - че макар и в оставка (даже е по-удобно) разпределиха и още сума пара за какви ли не от куци по-куци галимации :mad:
Ние си го ядеме -тва ясно..
 
Това имах предвид. Не знам какъв човек трябва да си за да кажеш, че детемможе да си го търси..
А ми пилиш на главата какво съм казал за няколко стари турчина...

Разбира се, че всяко дете си търси белята, я не ми се прави на светец. И ти си пипал горещата печка, както и аз - още помня мехурите по ръцете. И загиналите в катастрофата са знаели, че така се умира, но са се кефили ''колко много дига бавареца'' - предполагам. Това не значи, че подценявам смъртта им, напротив, съжалявам. И не искам да правим повече съпоставка между смъртта на едни хора с тази на други. Това е низко, Норт. Няма да падам до това ниво.
 

Горе