Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

advaworx

Active Member
Колеги, интересно ми стана при вас как стоят нещата. Аз даже се разделих с приятелката ми, за да мога да отделям както трябва време на бизнеса, че сега му е времето да го развивам. Вие успявате ли да ги съчетавате нещата с приятелки и т.н.? Особено покрай подобни празници? Аз вярно не бях от най-влюбениете, но на първо време още не си позволих да изпитвам какви да е неща, защото при една раздяла и последвали кофти чувства се скапва много лошо режима и работния процес.. :?
 
От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Аз съм изненадана :)

Как може да се разделиш с приятелката си заради бизнеса?

Не ти ли липсва аромата и ... топлината й? просто присъствието й?

Как въобще определяш мястото на "приятелка" в схемата/матрицата, за да имаш нещо... Любов? или?

Поздравявам всички мъже с тази песен...

http://www.youtube.com/watch?v=vKBvJb0dZtg
 
От: От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Аз съм изненадана :)

Как може да се разделиш с приятелката си заради бизнеса?

Не ти ли липсва аромата и ... топлината й? просто присъствието й?

Как въобще определяш мястото на "приятелка" в схемата/матрицата, за да имаш нещо... Любов? или?

Поздравявам всички мъже с тази песен...

http://www.youtube.com/watch?v=vKBvJb0dZtg


Благодаря за поздрава. А иначе - може би малко грубо от моя страна, но.. почти не ми липсва. От последната раздяла, която ми дойде малко тежко не си позволявам да проявявам слабост. Гледам през призмата на това, че съм млад още, на 22 съм. Тепърва има все повече жени, които ще срещам и смятам, че е по-добре сега да жертвам нещо в името на светлото бъдеще, а един ден като дойде време за по-сериозни връзки да съм си постлал финансово, та да мога да обърна внимание на "специалната", която и да се окаже тя.

И все пак... интересно ми стана да видя при колегите как стоят нещата? Аз в момента имам свободно време единствено да отида на фитнес за 2 часа и това ми е..
 
От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Свети Валентин не празнуваме, но отбелязваме Трифон Зарезан с огромно количесто увеселителни напитки :)
 
От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Честит празник на празнуващите!2014.02.14.jpg
 
От: От: От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Благодаря за поздрава. А иначе - може би малко грубо от моя страна, но.. почти не ми липсва. От последната раздяла, която ми дойде малко тежко не си позволявам да проявявам слабост. Гледам през призмата на това, че съм млад още, на 22 съм. Тепърва има все повече жени, които ще срещам и смятам, че е по-добре сега да жертвам нещо в името на светлото бъдеще, а един ден като дойде време за по-сериозни връзки да съм си постлал финансово, та да мога да обърна внимание на "специалната", която и да се окаже тя.

И все пак... интересно ми стана да видя при колегите как стоят нещата? Аз в момента имам свободно време единствено да отида на фитнес за 2 часа и това ми е..

Като каза 22 години, се замислих че аз на твоята възраст вече бях женен :) 5 години по късно ще празнувам всичко на куп. Не е важно само да се капия и да си легна после а поне в един ден в годината да покажем един на друг че държим на нас. Че то през другото време само на вечеря се засичаме :p
 
От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

...Аз даже се разделих с приятелката ми, за да мога да отделям както трябва време на бизнеса, че сега му е времето да го развивам... :?

Готов съм да се обзаложа с теб че лъжеш! :)
не си се разделил с приятелката си за да отделяш време на бизнеса си! Може да е станало така, но не си го направил нарочно, а така си внушаваш защото истината е по-кофти.

Останаха ми 100 кебабчета от лъжливата гагарин, която уж и тя се хвана на бас че не е буца целулитен лой, но така и не показа материали, явно и се пързаля мишката от мазното...


и така- залагам 100 кебапчета че къжеш!
:twisted:8)
 
От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Хахаха, е, щом така мислиш. Бачкането и фитнеса са ми приоритет, мой човек и всичко съм го направил напълно съзнателно. Само не те разбрах какво имаш на предвид с "а така си внушаваш, защото истината е по-кофти."
 
От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Ко? Не!

Заелот явно не е имало фактора "истинска любов" и си я разкарал за да ти е по лесно с бизнеса. Що не :)
 
От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Правилно разпределение на времето и ще имаш всичкото време на света - малко за бизнес , малко за приятелката, малко за фитнес и малко почивка.
 
От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Тази година ще пропусна. Аз пък обратно на колегата смятам, че живота не е бизнес само, бизнеса е нещо странично за мен и не влагам всичките си усилия в работа. Има и по-важни неща от работата :D
 
От: От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Готов съм да се обзаложа с теб че лъжеш! :)
не си се разделил с приятелката си за да отделяш време на бизнеса си! Може да е станало така, но не си го направил нарочно, а така си внушаваш защото истината е по-кофти.

Останаха ми 100 кебабчета от лъжливата гагарин, която уж и тя се хвана на бас че не е буца целулитен лой, но така и не показа материали, явно и се пързаля мишката от мазното...


и така- залагам 100 кебапчета че къжеш!
:twisted:8)



От мисли по твоите кебапчета, които така и не получих, отслабнах с 2 кила и вече съм само 98. Къде съм казала, че не съм буца целулитен лой? Не четеш внимателно, ама изобщо.

Напълно му вярвам на момчето, че може и да се е разделило с приятелката си заради работата - особено след като видях това:
1796564_10153796058540346_1741828772_n.jpg

Честити празници на празнуващите! :)
 
От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Празнувам 14.02, но защо в скобите е Св. Валентин?

Нито съм католик, нито си падам по подобни търговски практики - да се използва светия, за да се продават стоки..
 
От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Празнувам, Трифон Зарезана :D вече ми доставиха едно кило домашна , да се зарязвам :D

- Нямам половинка за Свети Валентин :(

- Нищо вземи си литър :D
 
От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Работа и удоволсвие трудно съчетаване.Дано успее някой да ги съчетае.ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ:):)
 
От: От: От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

От мисли по твоите кебапчета, които така и не получих, отслабнах с 2 кила и вече съм само 98. Къде съм казала, че не съм буца целулитен лой? Не четеш внимателно, ама изобщо.

Напълно му вярвам на момчето, че може и да се е разделило с приятелката си заради работата - особено след като видях това:
Виж файлът 9140

Честити празници на празнуващите! :)
Ок дай снимки да ти видим диференциала и да пращам баничарката с тавите кое му е сложното кро?
Или си вегетарианче и наблягаш на микицитиииии
 
От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Перфектно се съчетават, стига само работата да ти доставя удоволствие, даже и жена не ти трябва :D
В, този ред на мисли, я си признайте кое поглеждате повече, монитора или жената :lol:
Работа и удоволсвие трудно съчетаване.Дано успее някой да ги съчетае.ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ:):)
 
Последно редактирано:
От: От: Празнувате ли 14.02 /Свети Валентин/?

Ко? Не!

Заелот явно не е имало фактора "истинска любов" и си я разкарал за да ти е по лесно с бизнеса. Що не :)

Да но той каза приятелката. Не кифлата за спортен тинейджърски секс... Пу чак му завидях за момент... .::)

Не може да си зарежеш приятелката за да имаш време за фитнес и за банери... Нелепо е... Но забравих акне фактора :) все пак си държа на думата и се обзалагам че причината е друга.
 

Горе