Преброяване на форумните пенсио... Ветерани :)

biaaro

Well-Known Member
Преди малко забелязах, че преди няколко дена съм направил 10 години форумно присъствие.... И се замислих, колко бяхме тогава, колко сме сега, колко нови хора дойдоха и колко си отидоха. Колко драми, колко скандали, караници и какво ли не. Ебаси как минава времето... може да е клише, ама така го усещам, сякаш вчера писах първия си пост тука за изитрадер и как се ебаваха с мен и не ми одобряваха рекламите :) Не ги знам съществуват ли още....

Та колко останахме форумните дъртофелници, като изключим админите, че така като гледам почти няма хора регистрирани през миналото десетилетие? Да се запишат в темата, ако обичат.
 
Не могат да пишат, в санаториум са:D
 
Пиша тоя пост да видя колко ми е стажа само
 
Пиша тоя пост да видя колко ми е стажа само
Така е като се криете половината! Аз като пич си цъкнах на балто_ни в членове на линия и вика, че ще правя петилетка ноември, и то с 1, 2 или 3 години отсъствие, че ме бяха изнервили нещо драмите и интригите, аама като гледам нервите май не съм си излекувал и ще бягам отново, то да имаше популация, пък то - само пенсии и нови индий(ан)ци.
:cool:

П.П. Гледам почти никой не си е сложил даже секса - отивам да се ъпдейтна веднага (пол де, ама с непълен член малко като на 1/2 рокля прилича и де да го знам ударението как да го вдена), освен "небето", пък аз само рева за старите емотикони. Деее къде ми е :cool: с цайси и балончето? Аре бирата, че я няма иде дойде, ръчичките за сделка - как да е, ама дъвката - 'аси.
 
Последно редактирано:
Тази година и аз правя 10 години в това приятно и полезно място! Много ми е помогнал този форум и ме е запознал с изключителни хора!
 
И аз правя 10-ка след броени месеци.. липсва един играч който незнам защо напусна.. беше добър с маркетинг-а Амоун
 
И аз правя 10-ка след броени месеци.. липсва един играч който незнам защо напусна.. беше добър с маркетинг-а Амоун
Щот се ояде и му писна да се занимава с новодошли непрофесионалисти, които да му губят времето. И нещо не му разбираха начина на изразяване... де жа вю :cool:
 
Амуна е култов. Жалко е, че не се вясва. Колорита на фарума губи много.

Иначе аз съм млад съфорумец. Само от 5-6 години. За това време от тук съм научил страшно много, прекарал съм си страхотно и прадължавам да го правя. Напрактика порастнах с вас. Когато се регистрирах бях гимназист, от не много голям областен град, знаеш какво иска от живота, но нямащ ни най-малка идея как да го постигне. Знаех сямо, че в училище това което правим не е достатъчно. И че това че се спрамя там, не е гаранция за успех във живота.
Сега вече догодина завършвам висше в София, имам си професия, работя в една от най-големите фирми встранята в моя бранш, имам множество странични проекти, които ми носят удовлетворение, навсичкото отгоре и не лоши допълнителнш приходи, които мога да инвестирам в още повече нови и интересни начинания.

Сбъднах част от мечтите си и работя за това да сбъдна и останалите, като видяното и прочетеното тук и контакта с някои от вас ми е помогнал и вдъхновил страшно много и без форума със сигурност нямаше да съм това което съм.

По едно време преди около година-две форума беше позамрял сякаш, но напоследък си е доста активен. Които може само да ни радва.

Благодаря на всички :)
 
Абе тука съм, но избягвам да се чопля, че дразня някои "големи" разбирачи от всичко!
 
И аз мисля, че имам 10 години тук, но първата ми регистрация се затри някъде. Времето във форума минава бързо, но то и живота минава бързо хаха. В началото като писах в този форум ми изглеждаше нещо много хай левъл. Беше много интересно - един вид за големите батковци. Бях на не повече от 16 и често ме скастряха заради начина на писане хаха, все пак бях писал дотогава основно в по-лапешки форуми. Ехх сякаш беше вчера. А тази година ставам на 27 ужас...

За форума не знам дали е замрял, може би е на моменти. Едно време помня имаше много караници и дразги, седиш, четеш и се попикаваш от смях. Интересно си беше. Секцията за продажби беше много по-активна, това със сигурност мога да го кажа. Не само, че имаше повече обяви, но и се продаваха по-качествени сайтове сякаш. Аз лично първите си 200 лева от продажба на мой сайт изкарах тук в този форум. Сега мятам от време на време по един поглед на пазара и ... нищо интересно. Може би са се изместили обявите за по-качествени сайтове на други места из мрежата.
 
Абе тука съм, но избягвам да се чопля, че дразня някои "големи" разбирачи от всичко!
Е чопли си носа още и ти като ощипана мома като се разсърдиш побегваш:)
 
Е чопли си носа още и ти като ощипана мома като се разсърдиш побегваш:)
:p Ами ко да направим то е дълго за разказване не е само това причината, но не му е и тук мястото. ;)
 
:p Ами ко да направим то е дълго за разказване не е само това причината, но не му е и тук мястото. ;)
Айде, айде, само оправдания си намираш, все едно не те познаваме из форума:)
 
Преди малко забелязах, че преди няколко дена съм направил 10 години форумно присъствие.... И се замислих, колко бяхме тогава, колко сме сега, колко нови хора дойдоха и колко си отидоха. Колко драми, колко скандали, караници и какво ли не. Ебаси как минава времето... може да е клише, ама така го усещам, сякаш вчера писах първия си пост тука за изитрадер и как се ебаваха с мен и не ми одобряваха рекламите :) Не ги знам съществуват ли още....

Та колко останахме форумните дъртофелници, като изключим админите, че така като гледам почти няма хора регистрирани през миналото десетилетие? Да се запишат в темата, ако обичат.
Само не знам морският пенсионер къде се загуби, да не го е глътнала някоя акула в Черно Море:)
 

Горе