Преброяване на хейтърите

От: Преброяване на хейтърите

Кой ще си признае първи :twisted:
 
От: Преброяване на хейтърите

АЗ! ако под хейтър разбирате човек който си казва всичко без да му пука за околните. Ама и такива хора трябва да има,че почвате да летите в облаците
 
От: Преброяване на хейтърите

Аз съм хейтър до колкото обичам и уважавам хората които предприемат действия от свое име и за своя сметка (което е и истинското описание на предприемача), и мразя фирмите и организациите дет юркат служителите си да позьорстват в обществени форуми като този с цел постигане на определни лични комерсиални интереси :wink:
 
От: Преброяване на хейтърите

Петя,
дай едно или повече определения за хейтър, щото на нашите хубосници им е трудно да се самоопределят. Бъркат се просто понятията: праим се на интересен; вижте ме кой съм; аз съм велик, всички други са тъпи... и сам да съм у форума па че се заяждам... I'm or I'm not?

Имаше по едно време ( сега вече почти не ги виждам да се подвизават вече) едни колеги, дето на пръв поглед изглеждаха хейтъри, хранеха наред, ама в същото време знаеха много и помагаха, стигаше да ги хванеш на кеф или да ги "подхванеш" както си трябва. Някои пък имах истинско, изтънчено и много рядко срещано чувство за хумор, което трудно се схващаше и оценяваше от масата, която за отмъщение им лепкаше прозвището хейтър...

Сега да видим новите звезди.

:-o
 
От: Преброяване на хейтърите

Хейтър - произлиза от думата 'hate' (мразя). Принципно хейтърът е човек, който се дразни от успехите на другите - http://cheti.me/tvorba/heytr-ili-shcho-e-heytr-subkultura ;) У нас обаче, хейтърите повдигат настроението по непонятен за доста хора маниер на изразяване :D Затова нека всеки се представи като copypaster - блестящо "от свое име и за своя сметка", като истински предприемач, предпочитащ да работи за себе си ;)
 
Да, в много аспекти хейтърлакът, особено БГ не води до нищо креативно, а само до негативни неща. Аз не знам дали съм хейтър, може би за някой неща, но определено не и за успехите на другите. Но е хубаво да се преброим тук, да си знаем. :)
 
От: Преброяване на хейтърите

да ве нека си кажат кои са да ги знаем

кокойтуйнящу да има хейтъри из форума?!?
 
От: Преброяване на хейтърите

Аз не разбирам защо т. н. хейт е толкова модерен. Честно казано ми прилича на модерните реалита, в които обикновено сеира и интригата са важни, или кой на кого го сложил или кой с кого го мерил. После идва въпроса що за човек си, ако искаш да правиш това, или въобще човек ли си ако те впечатлява тая мода?
 
От: Преброяване на хейтърите

Абе хейтърството си възниква още от хипарството...какво лошо виждате не знам :) Хората изразяват чувства, бунтуват се и тн - всичко с определена идея в името на по-доброто. По този начин не е ли оферта да се разглежда :wink:
А добре, това модерното ПОЗИТИВНОСТТА. Какво ли е да се правиш на ултра позитивен до като пишеш в някакъв форум (невидим нали) и в същото време да биеш например детето си в къщи :wink:

За това винаги казвам "има и суросинкяво", стига сте разсъждавали само в черно и бяло
 
От: Преброяване на хейтърите

Тука не става дума да се правиш на нещо, което не си. Изключвам редките моменти, когато всеки може да изперка. Но изборът да се държиш по определен начин е базиран на някаква основа. Ако толко те кефи да хейтиш, то извода за твоята личност какъв е?
 
От: Преброяване на хейтърите

хах еми ясно съм го написал - уважавам предприемачите и мразя клакьорите :D Или това вече е извън разбиранията за хейтърство. Ако е така, значи не съм хейтър :)
 
От: Преброяване на хейтърите

Остави хейтърите ами къде са core мембърите? Не бях влизал скоро и сега прецъквам и не виждам много познати никове.
 
От: Преброяване на хейтърите

Остави хейтърите ами къде са core мембърите? Не бях влизал скоро и сега прецъквам и не виждам много познати никове.

Еми да, къде се затри Noke, никакъв не се вясваш и ти тъдява.
:|
 
Re: От: Преброяване на хейтърите

Остави хейтърите ами къде са core мембърите? Не бях влизал скоро и сега прецъквам и не виждам много познати никове.

Лятно време знаеш какво се случва тук ;) Повечето избягваме да пишем за да не затормозяваме аудиторията :Д
 
От: Re: От: Преброяване на хейтърите

Мда, не става за хейт през ваканцията. Ти го храниш, то си ока, че вали дъжд. Лятото тук заприличва на мрачен пейзаж от Урсула Ле Гуин, озвучен с какафония от шушумиги, главанаци, големи бели п(а)тици и птеродактили.
 

Горе