Преводач от български на английски език за превод наименования на авточасти

Mat

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте,

Във връзка с разширяването на териториите, в които ще доставя един от клиентите ми - български онлайн магазин за авточасти, търсим да наемем преводач от български на английски език, който да преведе наименованията на малко над 2 500 различни вида авточасти, които предлагаме за продажба.

Единственото изискване към човека, който ще наемем, ще е да се справи максимално точно с превода на авточастите, тъй като от това ще зависят по-късно и продажбите на онлайн магазина.

Също така търсим и преводач от български на румънски език за същата работа, в случай че някой по случайност знае румънски език и би могъл да се справи с изискването.

При интерес пишете на ЛС, като за предпочитане е да ми напишете защо смятате, че ще можете да се справите с поръчката.

Поздрави!
 
От: Преводач от български на английски език за превод наименования на авточасти

Здравейте, актуална ли е все още офертата? Работя като преводач с английски език, работила съм като преводач във фирма производител на дизелови двигатели, а в момента работя в транспортна фирма. Смятам, че мога да Ви бъда полезна. Ако се интересувате, моля пишете ми на ЛС
 

Горе