Предлагам: Преводи, пренаписване и писане на уникални статии

Явно всеки си има своята гледна точка. Ти определено не пожела да се опиташ да видиш моята, докато аз от своя страна го направих с теб, след като въпреки всичко до последно се занимавах да ти угодя. Виж, повече въпроса няма да коментирам, ясно е, че ти си силно убеден, че си прав и това си е. Дори някои от нещата виждам, че ти самият си ги разбрал и 'видял' по много по-различен начин, отколкото съм ти ги представил, в което няма лошо, това си е лично твоята гледна точка.

Само ще добавя, че твоят проект за 120 лева, който ти мислиш за сериозен и се оплакваш от мен, не е нищо в сравнение с неща, които са ми давали колеги от този форум, а мога да ти гарантирам, че те са останали повече от доволни и дори днес продължаваме да работим заедно. Тук става дума за доста по-обемни проекти, за много повече пари. Как тези хора не се съмняват в моя професионализъм? Няма значение, благодаря за градивната критика, ако може да се приеме така. Повярвай ми, аз работата знам повече от добре как да си я върша, но от теб научих едно, че от време на време трябва да отстоявам позицията си и да не се опитвам всячески да угаждам и да ходя по свирката на всеки. Следващият път такива глезотии към клиента и своеволия от негова страна няма да има при никакъв случай.

Поздрави и на теб, и както написах в имейлите, въпреки всичко ти пожелавам всичко най-хубаво и успехи в начинанията!
 

Горе