Превод, Адаптиране и Изработка на Хедъри за Wordpress Theme

ivo1017

Active Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
На кратко за какво става въпрос. Притежавам премиум тема за Уордпрес.


  1. Желая леко "преправяне". Да се премахнат линковете към автора, таговете под статиите и още няколко козметични неща.
  2. Трябва ми превод на темата на български. Менюта, категории, коментари, полета и т.н. да са на кирилица.
  3. Изработка на хедър за тази тема. Ако ми хареса как работи автора ще има още 3-4 след това. За него държа да няма текст, а да бъде само изображение.

За хора, които са от много време тук съм склонен да платя предварително. За по-новите или с нисък трейдър, само аванс. За червените репички или такива с негативна репутация след свършената работа. Може да пускате предложения на лично или в темата. Няма да отговарям на непознати по скайп, кю-то и т.н. Може да пишете за отделна точка, ако не може да се справите и с трите.

Ако съм доволен от свършената работа ще има бонус/и. :)
 
От: Превод, Адаптиране и Изработка на Хедъри за Wordpress Theme

Здравейте,
Писах Ви ЛС.
 
От: Превод, Адаптиране и Изработка на Хедъри за Wordpress Theme

Здравейе,
мога да ви предложа услугите си свързани с точка 3 (за изработването на хедъра)

» Тук « можете да разгледате портфолиото ми.

Ако сте удовлетворен от показаното от мен - можете да се свържете с мен тук в предприемач или на e-mail: contact(маймунка)zealotdesigns(точка)com
 
От: Превод, Адаптиране и Изработка на Хедъри за Wordpress Theme

Благодаря на всички, които проявиха интерес. Понеже получих страшно много писма, ще отговоря тук. Двама човека вече работят по задачите.
С пожелание за успешен бизнес и ползотворна Неделя.
 

Горе