Превърни идеята си в пари. Know how.

идея

Active Member
Какво ще кажете за 2 дървени кубчета по 2 см за 38 $ = 70 лв
Мислите ли, че това би се продавало ?

Оказва се, че идеята и тук играе много по-печеливша роля отколкото труда, дизайна, машините или материала.
Нядявам се това да провокира не толкова желание някой да тръгне да копира идеята, а да му генерира нови, може би на никому не хрумвали идеи.

Ето какво значи нова, никога не опитвана идея и как тя се превръща в пари.

Идеята на Трифон Михайлов е да ви създаде чувство, че уискито което пиете е току що налято от дъбова бъчва.
Просто се пускат две дъбови кубчета в чашата.

16602178_1217598441681455_5705757335347489100_o.jpg


Не, че вкуса ще се промени, но те създават атмосфера, за която хора дават 38 $.
Започнал е този бизнес преди 1 година с 160 лв инвестиция. В момента този му бизнес струва 250 000 лв.

Ето тук в това видео човека обяснява подробно как всяка идея може да превърнете в пари.
Струва си да се види от всеки предприемчив българин. (за по-нетърпеливите може да започнете да гледате от 3:20 мин)

Ето му сайта специално за този продукт:
www.woowhiskey.com
 
Последно редактирано:
Поредното потвърждение, че от глупости най-лесно се правят пари. :D
Я опитай на един вълк да пробуташ дървени мръвки. :p
 
Да пуска направо дървени чаши за по 100 долара парчето
 
Ако е глупаво и работи (предоставя услуга, която се търси и прави пари), значи не е глупаво.
 
Според мен това нещо няма как да работи. Това го прави още по- гениално, ако наистина се продава :)
 
абе тоя го познавам индиректно от мой бизнес партньор - мани, бегай "предприемач" е, разбирайте го както искате :D
 
Общо взето нищо ново под слънцето да се каже по темата. Евала на момчето, ако наистина е успяло с начинанията си, но нещата, които казва всеки си ги знае то е от ясно по-ясно, може би някои, които сега започват нещо за първи път ще се впечатлят, но за повечето хора тук с опит това видео няма как да е полезно с някаква информация, а по-скоро може да е мотивиращо за някой, което няма лошо естествено. Мен ме мотивира. Сетих се за една моя нереализирана идея от преди няколко години. И може да я реализирам. Затова все пак са полезни такива видеа, не за да научиш някакъв метод, а просто може да отключат нещо в теб, което си забравил, което си оставил на заден план или нещо подобно.
 

Горе