Дропшипинг

antnes

New Member
Здравейте,

Предлагаме Афилейт/Дропшипинг на Моряшките тениски, които произвеждаме. Сайта в който може да разгледате продуктите е OtMoreto.com

Стоката е налична
Снимките са на реалните продукти
Комисионната е 20%.
Предоставяме нужните снимки или csv, xml файл...

Начин на работа Дропшипинг
При получена поръчка във ваш канал ни изпращате данните на клиента и ние изпращаме стоката. Всяка поръчка направена до 15:00 в работен ден, се изпраща на същия ден. Доставка над 50лв. е за наша сметка.
Генерираната комисионна се изплаща при достигане на минималния праг от 30 лева. Можете да я получите на ръка, в офис на Еконт като паричен превод или парите да бъдат преведени във ваша сметка по банков път...


Начин на работа Афилейт
Регистрирате се в сайта като партньор
Влизате в административния панел
От административния панел взимате проследяващия код и го поставяте на страницата.
Когато изпратения от вашия линк посетител направи поръчка, вие получавате 20% от сумата.
При посещение във административния панел може да следите натрупалата се сума.
Генерираната комисионна се изплаща при достигане на минималния праг от 30 лева.
Можете да я получите на ръка, в офис на Еконт като паричен превод или парите да бъдат преведени във ваша сметка по банков път...

Забележка!!! Комисионните се изплащат след 14 дневния срок в който клиента може да върне поръчката!
Аз съм коректен, очаквам същото от вас!
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: CTAH
От: Предлагаме Афилейт/Дропшипинг на Моряшки тениски, Капитански шапки...

Ако имате подходящи артикули на морска тематика и желаете да ги продавате в моя магазин, може да се свържете с мен на 089 77 55 396 за да уточним подробностите.
 

Горе